Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralás barátokkal a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás barátokkal a párod nélkül oké, belefér?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel már sok sok éve hagyomány, hogy kettesben elmegyünk Balatonra, összesen 4 napot. Korábbi párjaimmal nem éltem együtt, teljesen normálisnak gondoltam, hogy én is meg ők is mennek nyaralni nélkülem. Barátnőmnek lett előbb olyan párkapcsolata, ahol együtt is éltek. Ettől függetlenül mentünk nyaralni. Volt is belőle balhé náluk, nem pont emiatt a nyaralás miatt, de azon a nyáron többször volt, hogy nem tudtak együtt lenni, mert mindketten utaztak több helyre. Az utóbbi 2 évben nem mentünk egyéb okok miatt, úgyhogy kicsit elhalt a hagyomány.


Nekem is lett komoly kapcsolatom, együtt élünk. A barátnőm meg nemrég szakított, így ő most szingli. Szóba jött még korábban, hogy ezt a nyaralást négyesben tegyük meg idén, de ugye ez már nem fog összejönni. Még az opció lehet, hogy ketten megyünk a barátnőmmel. De őszintén nem tudom, hogy ez rendben van-e így, hogy komoly párkapcsolatom van. Nem korlátoz, inkább én nem akarok több éjszakára itthagyni. Egy-egy éjszakát néha alszunk külön, amikor családlátogatóba megy.


Nálatok ez belefér?


2023. jún. 8. 08:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízok benne, akkor beleférne. De ha nem bíznék meg benne, akkor eleve nem lennék vele együtt, ergo igen, természetesen belefér egy kapcsolatba az ilyesmi.

F

2023. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy belefér. 2-3 napra minden évben elmegyek a barátaimmal Balatonra. Időnként megyünk fesztiválozni, akkor egy éjszakát szinten ott töltök. Férjem is szokott menni. Szerintem ez teljesen egészséges.
2023. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, hogy most akkor te fiú vagy, a legjobb barat meg no? Szóval ellenkező neműek vagytok?

Nekem kapcsolatban nem férne bele, ha a paromnak ellenkező nemű legjobb barátja lenne, akivel ottalvos partit tart kettesben. Nyilván, ha azonos neműek vagytok, akkor egyáltalán nem gond.

2023. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nő a legjobb barátnőm, férfi a párom
2023. jún. 8. 09:43
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Alapvetően belefér, persze, miért ne (ideig-óráig még jól is esik, hogy pár napra én vagyok a kéglink egyértelmű ura).

Ha viszont úgy megy el, hogy közben közös nyaralásra nem jutott idő vagy pénz, akkor természetesen egyáltalán nem esne jól.

2023. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden évben megyünk együtt és külön is nyaralni, ezt tartjuk természetesnek.
2023. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi lenne a bajom ezzel hogy így sincs elég szabadnapunk, nem szoktuk “pazarolni”.

Ha megoldja szabi nélkül akkor hajrá.

2023. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

Basszus, hogyne férne bele! Ne haragudj, de mikor az első barátommal voltam együtt (azóta szétmentünk, de nem ilyenek miatt) ő simán elengedett a gimis fiú barátaimmal akikkel egy hetet nyaraltam, egyedüli lányként. Túrázni mentem férfi túratárssal, sőt más barátokkal is mentem császkálni

Miért engedte? Mert megbízott bennem, és tudta hogy nincs mitől félnie

Eszem megáll, hogy az emberek nagy részének ez nem alap és képtelen bárhova menni a párjuk nélkül

2023. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk összenőve, szóval igen, és az, aki ezen elkezdene hisztizni, addig lenne a párom.
2023. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!