Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel? Nálatok szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel? Nálatok szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

A gyermekem apja konkrétan cselédek tart sokszor úgy érzem.

Tegnapi szitu a következő :

2 hetente 1x (tudom, sok anyuka most azzal jön hogy kibirhatnam 2 henetente 1x) haat nyír és szakállát vág. A fürdőbe. Tele a föld vele, a kagyló, a wc csésze (oda dobja a nagy részét, a kád széle... Stb.... Szóval jó nagy ganét hagy maga után. Nem először szóltam már neki hogy nekem ehhez semmi közöm, takarítás ki legyen kedves maga után ilyen esetekben a fürdőt. Kértem szépen (jó szívem bocsi legközelebb úgy csinálom) csúnyán, jó nagy balhe lett a vége (egész nap itthon van a gyerekkel amúgy is ki kellett már takarítani a fürdőt!, kibírod) már szólni sem merek mert a gyerek előtt velem ne üvöltsön főleg ha nekem van igazam.

Allitolag a hosszú házasság titka ha ilyenkor mi nők csendbe maradunk, tűrünk, lenyeljuk a békát.

De b@ssz@ a csőröm. Ennyire semmibe vesz? Szolgának tart? Kérésemre se változik a dolog. Tiszteletleneseg ez velem szembe akárhogy is nézem. De nyilván emiatt nem valhatok el. Nevetséges lenne. Nálatok szokott ilyen lenni? Hogyan alakult? Mi volt rá a megoldás?

Az nem játszik hogy hagyjam úgy is majd ha hazajon másnap kiganez maga után. Rosszul vagyok az ilyen "kosztól" illetve a mászó - kúszó gyerek belemegy.


2023. jún. 8. 10:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hajat nyír. Bocsi sok benne ahiba
2023. jún. 8. 10:45
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ennek kapcsán, de volt olyan, amikor én is megkaptam, hogy itthon vagyok a gyerekkel, ráérek. És igen, néha azt érzem, baromira belekényelmesedett abba, hogy csinálom a háztartást, pedig anno mindent munkát megosztottunk és semmi baja nem volt vele, most meg sokszor veszekedni kell, kiabálni, és még számon is kér.


Nem tudom, mi lenne a jó megoldás.

2023. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

En addig mondom, amig ra nem

szokik, hogy megcsinalja. Nem cseledkent vagyok itthon. Maga utan egyebkent eltakarit, de az sem 100%-os, azon kivul nem nagyon akar semmit megcsinalni, es multkor mar en is megkaptam, hogy milyen jo nekem itthon. Ezert hetvegen lelepek, es o lesz a kicsivel egyedul.

2023. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem ez a hosszú házasság titka, hanem ha nem egy taplóhoz mész feleségül!
2023. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk folyamatos könyörgésre és veszekedésre se rakta el a ruháit, vagy a padlón vagy a székre volt gombócba gyűrve.

Egy szép napon, amikor hazaért, az udvaron találta a széthagyott gönceit. Észrevette magát, azóta elrakodik.

Javaslom neked is ezt a radikális megoldást.

2023. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne takarítsd el helyette. Nem kell veszekedni, hanem beinvitálod a fürdőbe, és takarítsa fel. Ha hanyag munkát végez, akkor kezdheti előről.


Ugyanis direkt csinálja rosszul, hogy ne neki kelljen. Mert anyuci (régen az anyja, most te) úgyis megcsinálja, pláne ha látja hogy a szegény gyereknek (férj) nem megy.


Beleragadtak a kiszolgált gyerek szerepébe, akkor úgy is kell nevelni öket mint a gyerekeket, ha már az anyjuk nem tette meg.

2023. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy nem biztos, hogy működik a ne takaríts helyette. Ugyanis megy arra a pici, aki mászik, széthordják a lakasban stb. Azonnal fel kell takarítani, különben tiszta szőr lesz minden. És a pasi ezt pontosan tudja, ezért nem csinálja meg. Mert tudja, hogy a felesége jobban szív, ha nincs megcsinálva, mint ha meg van, így aztan meg fogja csinálni.

Kérdésre valaszolva nem. Nalunk úgy nyírja a szakállát, hogy betesz a mosdókagylóba akciós újsagokat, abba nyírja, majd összecsomagolja és kidobja. Ennél nincs egyszerűbb. Ami szétszóródik, azt feltörli.

2023. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagyobb gyerek vette kézbe az irányítást :D 3 éves, odament az apjához mérgesen összehúzott szemöldökkel, toppantva, hogy "most nézd meg, mit csináltál, csupa víz lett a fellépőm!". Kézen fogta, odavezette, hogy "látod? Most nagyon mérges vagyok! *toppantás* Máskor ilyet ne csinálj!" (az apja úgy zuhanyzik, hogy kb úszik utána a fürdőszoba. Amikor bezzeg én szóltam, akkor semmi, amióta a lányunk szólt neki, meg mielőtt zuhanyozni megy, rászól, hogy ne legyen vizes a fürdő, azóta bezzeg fel tudja törölni maga után). Iszonyú cuki volt a gyerek, én meg csak mosolyogtam magamban, hogy bakker, nekem is így kéne csinálni. Kézen fogva odavezetni, és megmondani neki, hogy máskor ez nem fér bele, takarítsa fel.

Amúgy nálunk a borotválkozás mindig közvetlenül az után van, hogy feltakarítom a fürdőt. De hiba nélkül, mindig. Pedig nem figyeli a férjem, sokszor itthon sincs, amikor takarítok, de kivétel nélkül mindig úgy alakul, hogy takarítás után megy borotválkozni. Ezt mindig szóvá teszem neki, szóval azóta odafigyel. De igazad van, ez csak ennyi: odafigyelés. Ha ennyire nem hajlandó, akkor valóban nem tart sokra. Sajnos.

2023. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt hasonló eset, hogy nagyjából kimosta a mosdót, de ő nem vette észre, én észrevettem, hogy azért bőven maradt ott mit letakarítani. Megmutattam neki, bocsánatot kért és lemosta. Időnként még mindig rosszul mossa le, de szólok és azonnal megy. Ez nekem így rendben is van, mert a szándék a lényeg. Én biztos, hogy nem takarítanám el utána. Ha ezt megcsinálod, 2 év múlva azt veszed észre, hogy már a fenekét is neked kell kitörölni, ami természetesen elvárás lesz akkor is, ha visszamész dolgozni.

Ülj le vele beszélni, komolyan, problémamegoldó szándékkal, ne csak leb*szni. Azt senki nem hallgatja szívesen. Mondd el neki, hogy te nem szeretnéd, hogy ebbe az irányba menjen el a kapcsolatotok, te ettől, amit csinál így és így érzed magad, hogy tudnátok megoldani ezt a problémát. Ha hallgatsz, lehet, hogy sosem váltok el (vagy nem te leszel az, aki otthagyja), de hogy boldog, kiegyensúlyozott házasságotok sosem lesz, az biztos. Az elején kell minden problémával foglalkozni, nem 10 év szenvedés után szétesni és elválni. :)

2023. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Allitolag a hosszú házasság titka ha ilyenkor mi nők csendbe maradunk, tűrünk, lenyeljuk a békát.


Nem, ez a boldogtalan házasság titka.

2023. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!