Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az exeire keresett rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az exeire keresett rá maszti előtt?

Figyelt kérdés

Használhatjuk egymás fiókjait,S mivel nem volt kéznél az én telefonom, pároméról kerestem rá valakire Facebookon.


Mikor megláttam a keresési előzményeit( amit amúgy mindig törölni szokott, vajon miért is...) , Megláttam hogy 2 exére keresett rá ( abban az időpontban, mielőtt egy felnőttfilmes oldalt meglátogatott volna- nem ingognitoban nézi).


Tudom,hogy ez mit jelent, csak nehezen veszi be a gyomrom.

Mondogatja, hogy én vagyok a legszebb, stb stb, de ezek után hányingerem támad.


Ki tudja, mikor velem van , mire gondol közben...


Hozzam szóba neki vagy hallgassak?


Ki mit tenne?


2023. jún. 9. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes bármit is szóba hozni, ha azt fogod hallani tőle amit te hallani akarsz, ami távol áll a valóságtól?, mert a valóságot sosem fogja bevallani az ilyen ember.
2023. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszéled meg vele, ez eléggé hatással lesz rád/rátok a mindennapokban. Tippelj egyet, hogy hol fog a legélesebben, a legsarkosabban kiütközni.

Jah...a szexben, zárni fogsz szex közben, agyalni, hogy most kire gondol, mire gondol, ezt ő észreveszi, aztán ő vagy megkérdezi tőled, hogy mi van, vagy leszarja és nem kérdezi meg...aztán őrlődsz, meg kattogsz, meg tüske....szerintem jobban jársz ha megbeszéled vele.

2023. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak nosztalgiázott egy kicsit. ha csak egyszer-egyszer esik meg, akkor szerintem nincs ebben semmi rossz.


Pl nekem most van egy jó autóm, de időnként visszagondolok hogy milyen is volt anno a ladával (azon tanultam vezetni)


Avagy jó felidézni az emléket, de azért nem szeretném újból a ladát a mostani helyett!..

2023. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem kéne egymás facebookjában kotorászni.
2023. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

#4 egyébként ez is jogos!



De mondok jobbat! Ha egy napig mindenki tudná olvasni a párja gondolatait, a kapcsolatok 80%-a másnapra véget érne!.. :D

2023. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Jó lesz az 99,999%-nak is #5


Max a cuckold beállítottságú embereknek fér bele ez.

2023. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szarabb vagy mint az exei. De áltasd magad még jó sokáig ebben a fos kapcsolatban. Aztán majd pislogsz ha a purgyéval egyedül maradsz vénségedre...
2023. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5


Ahogy nyilván az emberek is tökéletesek lennének, ha nem lennének tökéletlenek persze..

2023. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

nekem nincs hozzáférésem a barátnőm fiókjaihoz, egyszer saját maga említette a témát, mert az exével hasonlóan mindenhova bele tudtak egymásnak kukkantani az internetes tevékenységeibe és szerinte az toxikus volt.


Viszont úgy derült ki szüleim közti csalás, hogy a testvérem megnézte hogy mit írt az anyám másnak, mert már egy ideje furán viselkedett.



A te helyzetedben talán csak keveset visszaemlékszik, úgy mint a Ladás felhasználó, talán szóvá hoznám, mert azért valakivel ki kell beszélni, és megis a legjobb ha a pároddal beszéled meg. Megértelek hogy szar érzés.

2023. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!