Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan ábrándultam ki belőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ábrándultam ki belőle,ha megtudtam,hogy rendszeresen drogozott?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyok együtt egy 32 éves lánnyal. Iszogattunk kicsit és elmondta ,hogy régebben 3-4 évig rendszeresen drogozott,minden félét kipróbált,emellett keményen dohányzott és alkalmanként az alkohol is befigyelt. Viszont állítása szerint 2-3 éve teljesen tiszta. Csak az zavar,hogy én maximálisan egészségesen élet férfi létemre,még csak ki se próbáltam semmilyen drogot,de eszembe se jutott volna...
2023. jún. 10. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Én igen, de fuh tesó az, hogy az alkohol is alkalmanként befigyelt, na az nekem biztos Big No! :(

Amúgy meg mit zavara hogy régen mit csinált? Most már más ember. A mostani énjével vagy együtt. Nem a "drogossal".

2023. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Attól is függ, hogy milyen fajta drogokat próbált.
2023. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiábrándultál belőle, akkor gyakorlatilag tökmindegy, nem?
2023. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a múltnak semmi jelentősége, mert az a múlt. Semmi közöd hozzá, nem is ismerted akkoriban. Főleg, hogy most már nem él ezekkel a szerekkel egyáltalán, akkor abszolút nem jogos a kiakadásod. Én sose próbáltam ki egy drogot sem, mert egyszerűen nem érdekelt. A férjemnek viszont fiatalként volt egy ilyen időszak az életében. Elmesélte, jókat nevettünk rajta, ma pedig már nem is akarna családapaként ezeken függni. Anno kipróbálta, hát érdekel is engem. De ha téged ez ennyire zavar, akkor keress olyat, aki azt mondja neked, hogy sose drogozott. Aztán az igazság ki tudja, hogy mi, hisz messziről jött ember bármit mondhat.
2023. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kokain ,speed...
2023. jún. 10. 13:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Iszogattunk kicsit" -> "alkalmanként az alkohol is befigyelt". Neked is befigyel :D

Egyebkent engem nem zavarna, ha leendo parom huszonevesen kicigizi/kibulizza magat es az ilyen bulik alkalmaval kolazott/spurizott/ekizett volna. Gondolom nem herkas volt.


Te viszont kiabrandultal, mert te soha meg egy fuves cigit sem szivtal es szamodra a drog a legnagyobb tiltolistas dolog a vilagon. Ezzel sincs semmi gond.

2023. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
engem is kiábrándult volna.
2023. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
xD
2023. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy jogosnak tűnik-e, de mindegy már, nem?
2023. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol sem egészséges.
2023. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!