Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőnek vagy a férfinak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek vagy a férfinak van itt igaza?

Figyelt kérdés

A nő felhívja a férfit telefonon, de nem éri el. Később a férfi visszahívja a nőt.


Beszélgetni kezdenek, de aztán a nőnek le kell tenni, mert be akar menni a boltba és ott ácsorog a bolt előtt mert nem tud bemenni, mert nincs szabad keze, mert az egyikben a ridikül van a másikban a mobil.


A nő türelmesen vár pár percet, aztán mondja a férfinak, hogy most le kell tennie.


Erre a férfi mondja, hogy csak ezt a mondatot szeretné befejezni.


A nő ideges lesz és azt mondja, nem tud ennyit fizetni telefonszámlára, erre visszaszólt, hogy "De hát én hívtalak téged!".


A nő erre azt mondja, hogy "Akkor én most elbúcsúzok" és leteszi a telefont.


Később a férfi lelkiismeretfurdalással küzd és vesz egy csokit a nőnek. A nő erre azt mondja, hogy "De hát tudod, hogy érzékeny a hasam!". A férfi azt mondja, hogy "Igen, de mindig azt látom, hogy csokit eszel, ezért gondoltam veszek neked.", de nem is venne mást, olcsóbb ékszert vagy tisztasági szert, hanem pont csokit, amire érzékeny a nő.


Ebben az egész helyzetben tényleg a nő a hisztis vagy a pasi hibás benne és a nő felháborodása jogos?


2023. jún. 11. 13:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
A kérdező a troll, arra értem, 30-as vagyok.
2023. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!