Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőnek vagy a férfinak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek vagy a férfinak van itt igaza?

Figyelt kérdés

A nő felhívja a férfit telefonon, de nem éri el. Később a férfi visszahívja a nőt.


Beszélgetni kezdenek, de aztán a nőnek le kell tenni, mert be akar menni a boltba és ott ácsorog a bolt előtt mert nem tud bemenni, mert nincs szabad keze, mert az egyikben a ridikül van a másikban a mobil.


A nő türelmesen vár pár percet, aztán mondja a férfinak, hogy most le kell tennie.


Erre a férfi mondja, hogy csak ezt a mondatot szeretné befejezni.


A nő ideges lesz és azt mondja, nem tud ennyit fizetni telefonszámlára, erre visszaszólt, hogy "De hát én hívtalak téged!".


A nő erre azt mondja, hogy "Akkor én most elbúcsúzok" és leteszi a telefont.


Később a férfi lelkiismeretfurdalással küzd és vesz egy csokit a nőnek. A nő erre azt mondja, hogy "De hát tudod, hogy érzékeny a hasam!". A férfi azt mondja, hogy "Igen, de mindig azt látom, hogy csokit eszel, ezért gondoltam veszek neked.", de nem is venne mást, olcsóbb ékszert vagy tisztasági szert, hanem pont csokit, amire érzékeny a nő.


Ebben az egész helyzetben tényleg a nő a hisztis vagy a pasi hibás benne és a nő felháborodása jogos?


2023. jún. 11. 13:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Két egymást totálisan nem ismerő, nem érdeklő, és egymáshoz nem való ember kommunikációja. Nincs hiba mert semmi közük egymáshoz, és egymásra csak kártékony hatással vannak.
2023. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon arra van kiélezve, hogy a nő a hisztis, szóval csakazértis azt mondom, hogy neki van igaza és kész.

Amúgy vihar a biliben.

2023. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

"A nő türelmesen vár pár percet, aztán mondja a férfinak, hogy most le kell tennie.



Erre a férfi mondja, hogy csak ezt a mondatot szeretné befejezni."


Szerintem mindig az a hibás aki nem tudja értelmezni ha le kell tenni a telefont a másiknak.

Mintha értelmi fogyatékos lenne, és amúgy nagyon sok ilyen ember van akinél bekapcsol az egó hogy őt nem hallgatták végig, még telefonba se bírja elviselni hogy nem fejezheti be "a mondatot" (ami ráadásul néha 10 perces mondat legalább).

2023. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
Mindketten hülyék. Az egyik nem érti meg, hogy le kell tenni a telefont, a másik meg folyamatosan csokit zabál, aztán kitalálja, hogy érzékeny rá. Meg mi az, hogy tisztasági szert? Engesztelésképp te egy flakon Domestosnak örülnél vagy mi?🤣
2023. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindkettő fogyatékos! 😂
2023. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Nekem rendesen fájt végigolvasni. Mintha a gyanú árnyékában sorozat egy epizódja lenne. Az egész erőltetett és gyerekes.
2023. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Istenem, óvj meg mind a két féle embertől! Cringe volt ez a sztori.
2023. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Ridikül. 😁

Erre a szóra nagyanyám feltámadt.

2023. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

A kérdező egyértelműen egy szánalmas, unatkozó és nagyon átlátszó troll.

Nekiállt egy teljesen más témájú kérdésnél toporzékolni és ovis módjára hisztizni az exe piti dolgai miatt, ott érdekes még igazi hárpia, hisztérika stílusban írta le a sztorit:

"Egyszer felhívtam telefonon de aztán nem vette fel és utána visszahívott és akkor meséltem neki és ő is nekem. Oké, de aztán az volt, hogy pont le kellett tennem, mert be akartam menni a boltba és ott ácsorogtam a bolt előtt mert a párom csak beszélt és én nem tudtam bemenni, mert nem volt szabad kezem, mert az egyikben a ridikülöm volt a másikban a mobil. Aztán mondtam neki, hogy most le kell tennem é a párom mondta, hogy csak ezt a mondatot szeretné befejezni. Értitek, nem fogja fel, hogy mondjuk rajta kívül mások is vannak a világon és a dumájának a hallgatásán kívül van más dolgom is. De mindegy, mondom, nem tudok ennyit fizetni telefonszámlára, erre visszaszólt, hogy e hát nem is én hívtam őt hanem ő engem. HOGY LEHET VALAKI ENNYIRE TAHÓ??? Rám olvassa, hogy ő szórja rám a pénzét? Hazudozik és pénzéhes szukának is titulál? Na akkor kellett volna véget vetnem ennek a kapcsolatnak, de csak annyi történt, hogy kevésbé szerettem. Pedig megkíméltem volna magam sok szenvedéstől, ha akkor kidobom őt.

Mindegy, rá is csaptam a telefont. Aztán tetézte is. Tudjátok, érzékeny a hasam. Erre vett nekem egy csokoládét hogy bocsánatot kérjen tőlem, amiért ezt mondta a telefonban.

Értitek, csokoládét, pedig tudja, hogy érzékeny a hasam.

Hát leteremtettem őt, erre elkezdett velem kiabálni, hogy hát már megbocsássak, de folyton ilyeneket eszek. Jó, igaz, hogy szeretek csokit enni és szoktam is, de az az én döntésem, de ő meg rám akart erőszakolni valamit amire érzékeny a hasam.

Szóval értitek HAZUGNAK hívott engem. Igen, erre célzott, hogy egy sunyi hazudós alak vagyok!"

Teljesen levágós, hogy nem normális, csak önigazolást keres a szánalmas hisztijére és meg van sértődve, ha nem mindenki egy emberként szidja a csúnya, gonosz exét. Ráférne egy pszichológus.

Itt a kérdés amúgy, ami alatt nekiállt ovis módjára vergődni, csak már több válaszát is törölték szerencsére:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy jelenet volt valamelyik szappanoperából?


Nekem is van táskám, mondjuk ridikülöm nincs, lehet ez a baj.

Telefonálni is szoktam. 2 kezem is van. Mégis egyszerre megy a táskacipelés, telefonálás és a bevásárlás.

2023. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!