Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszed észre hogy igazi sóher, filléreskedő, kicsinyes a másik?

Figyelt kérdés
Volt ilyennel dolgod? Ez szakításra ad okot?
2023. jún. 12. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Már az elején mindig felezni akar, nem vesz neked nagyobb értékben semmit, de talán még kisebben sem…ilyenekből lehet tudni.
2023. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez még nem azt jelenti, hogy sóher. Miért is kellene a másik emberre költeni. Inkább arról, hogy mindig mindennek megnézi az árát, mindenből az olcsóbbat választja, panaszkodik, hogy minden sokba kerül, ilyesmi.
2023. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

“Miért is kellene a másik emberre költeni.”


Mert ez is a szeretet kifejezése. Aki nem képes soha egy szál virágot venni nekem vagy alkalmanként elvinni étterembe, programra, az ne mondd már nekem, hogy nem fillérb*szó. Nekem se esik nehezemre ezt-azt venni a páromnak, nő létemre sem.

2023. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég feltűnő, mikor valaki annyira rá van feszülve a pénzre, hogy az mindennek a rovására megy.


Persze, hogy szakítóok, de inkább össze sem jövök vele. Egy laza partnert akarok, akinek néha belefér ez-az (mint nekem), nem egy ilyen körülményeskedő hisztigépet.

2023. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiv meg semmire, felezget, es ingyenséta meg legyunk otthon féle élete van
2023. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Mentünk autóval a párommal és már nagyon, de nagyon kellett pisilnem, de hiába mondtam, nem volt hajlandó félreállni, mert, hogy úgyis mindjárt otthon vagyunk és az a pénz amit kiadnék a wcre is pénz.

A durva az volt, hogy a biztonsági öv nyomta a hólyagomat és próbáltam kicsit elhúzni a hasamtól, de a párom nem engedte, mondta, hogy ő nem hajlandó kifizetni egy bírságot, csak mert én nem bírok elmenni a wcre indulás előtt.

Elég rosszul esett, mert tudja, hogy ott ahol voltunk nem is megyek el soha pisilni, mert a wc koszos, ezért kellett ennyire pisilnem, szóval lehetett volna kedvesebb velem és nem ilyen goromba.

2023. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os, a párod nem normális akkor, már bocs :D Amúgy meg mi az, hogy ő nem hajlandó kiadni? Gondolom neked is van 200-300 FT-od wc-re, azt meg talán el tudod dönteni, hogy te kiadsz-e ennyi pénzt, ha nagyon kell pisilni. Vagy ezt is ő szabta meg?
2023. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
#7 ugyanez jutott eszembe mint neked. Szerintem a 6-os csak trollkodik. Mégis kinek kéne a fickójának az engedélye meg 200 forintja a vécére menéshez? Szánalmas szöveg úgy ahogy van...
2023. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ő szabta meg.


Volt egy kérdés. Reagáltam rá. Nem tudom minek kell belekötni, ahelyett, hogy a saját sztorijaitokat írnátok le vagy csak továbbgörgetnétek.


Unatkoztok? :)

2023. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem, csak eléggé elképzelhetetlennek tartok egy olyan kapcsolatot, ahol ilyen szinten gyerekként bánnak velem. Te ezt bírod?
2023. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!