Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok 8 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok 8 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, a kiszemelt pasi pedig 25... Vonzódunk egymáshoz, viszont a szüleim nem néznék jó szemmel, ha összejönnénk, mert most még idősnek tarják hozzám képest!
2008. jan. 6. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
ez így is van egyenlőre még túl idős hozzád, de amint belész a 20-as éveidbe már nem fog számítani ez az egyenlőre nagy korkülönbség
2008. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Igaza van az előttem szólónak!

Szerintem is egy tizenéves csajhoz sok a huszonötéves pasi.

2008. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem sok. A fo, hogy szeressétek egymást, én 19évesen jottem ossze a barátommal, aki akkor toltotte be a 29-et. Már 2éve egyutt avgyunk és ugyanugy szeretjuk egymást mint az elején. és valoszinuleg egy veled egykoru vagy akár 2-3évvel idosebb srácban nagyokat csalodnál, mert irto gyerekesek még.

Ha szeretitek egymást, vágjatok bele.

és ha a srác aranyos, kedves, akkor a szuleid elobb-utobb megszeretik és elfogadják!

Sok sikert!

2008. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg szeretitek egymást akkor nem sok a korkülönbség és ha hosszú távon együtt maradtok akkor fel sem tünik senkinek sem.-kitartást és sok boldogságot
2008. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
tudom h ez nem azaz idő de mamám 16 éves volt tatám meg 28 éves mikor összeházasodtak.... kereken 58 éve élnek együtt... tudom h más volt akkoriban de ott se számított náluk a kor! szerették egymást.
2008. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, akkor előbb utóbb a szüleid is belátják, hogy nincs mit tenni! Aztán ha majd a 20-as éveidben leszel, akkor már senkit nem fog érdekelni, addig, meg húzzátok ki valahogy! :))

(a párom és én köztem 7 év van az Ő javára)

2008. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még sok, később már nem lesz az. De aztán ha idősebbek lesztek..50-60 körüliak, akkor már megint sok.. Szüleimnél látom,hogy anyukám még utazgatna, de apukám már csak pihenne..
2008. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a edvesemet éppen,h betöltöttem a 20at.Ő akkor már majd 28 bolt.Első látásra egymásba szerettünk,nem volt apelláta.Egy hónap múlva esküszünk.

Ha ezelőtt a párkapcsolat előtt kell válaszolnom a kérdésre azt mondom sok,de mostmár azt,h nem biztos.A szüleim nekem is idősnek találták volna 17 évesen,ez tény,de vajon te,h állsz hozzá.Én annyi idősen nem voltam érett egy 23éves fiúhoz,nem tudtam felfogni miért más az egyetemi lét a gimistől meg a pénzkeresés stb.Mert tudod a szerelem tűz,de a húsleves nem fő meg rajta.

Neked kell érezni,h fel tudsz-e nőni a feladathoz!(Bár látva a mai fősulisok egy részét,némelyikhez vissza kellene fejlődnöd:))

2008. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy tizenévesen még sok a nagy korkülönbség. Én 16 évesen jöttem össze egy nálam 12 évvel idősebb férfival,és nem igazán működött a dolog. Együtt voltunk 2 évig, de túl sokban különböztünk egymástól, sokszor elbeszéltünk egymás mellett. Én akkor még nagyon éretlen voltam. Most 22 éves vagyok, és a jelenlegi párom 10 évvel idősebb nálam, és most már egyáltalán nem okoz gondot, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Persze nincs két egyforma eset, lehet hogy te érettebb vagy a korodnál és remekül összeilletek ezzel a sráccal.Ismerjétek meg alaposan egymást és majd kiderül:)
2008. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 16 voltam amikor megismerkedtem a párommal, ő akkor volt 23, tehát 7 év van köztünk. Már 5 és fél éve együtt vagyunk és nagyon jól kijövünk márciusban költöztünk össze és én soha nem tapasztaltam, hogy sok lenne ez a korkülönbség, fel sem tünt. Szerencsére a szüleim is toleránsak voltak, egyedül a nagymamim volt kicsit ellene, de mára ő is megkedvelte a páromat, mert rájöttek, hogy nem ront meg, és ugyanúgy jól tanultam meg minden. De ha te is soknak érzedd akkor az már nem jó, igazából neked kell döntened és utánna a szülőkkel megbeszélni. Ha rájönnek, hogy rendes gyerek és te is ugyanúgy ügyelsz a jegyeidre meg otthon is segítesz, el fogják fogadni. Sok sikert!

2008. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!