Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen ha valakinek 3 párkapcsolata volt az mennyire átlagos?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, egy haverommal beszélgettem, ő szerinte kevés ez.

Első 16 évesen volt neki, második 20 évesen, harmadik 24 évesen. Mindegyik kb 1 évig tartott neki..


Mennyire számít átlagosnak ez a párkapcsolati élet?


2023. jún. 15. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem okes. Nekem most van a negyedik, 24 vagyok. Bolt többéves kapcsolatom is.


24N

2023. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség. Sokkal többet számít, hogy mondjuk 18 éves korától hány évig volt párkapcsolatban és hány évig nem. Aki ágyról ágyra jár, az miért lenne jobb annál, mint akinek egyetlen, de élethosszig tartó párkapcsolata van?
2023. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Inkább az a gond, hogy mind csak 1 évig tartott. Annyira kibírhatatlan a haverod?
2023. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Jah, az már inkább gond, hogy egy évig se tartott jóformán egyik kapcsolat se. Az, hogy szerinte ez kevés is arra utal, hogy minél több nőt szeretne és ez gond 25 évesen. Nem volt igazán szerelmes egyikbe se.
2023. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges másokhoz mérni magunkat. Mindenkinek más az életútja. Egyik barátnőm 18 éves kora óta a férjével van, már 12 éve, ő lehet boldog abban a kapcsolatban, de én egy percig nem lennék olyan pasival. Nem segít semmiben, kevesebbet keres nála, buta, még jól se néz ki, inkább élném le apácaként az életem, mint egy ilyen kapcsolatban. Szóval lehet nekem ez idő alatt sokkal több kapcsolatom volt, de inkább vagyok válogatós, minthogy olyannak szüljek majd gyereket, akivel aztán megbánom, vagy akivel nem vagyok boldog, csak megalkudtam. Akkor már inkább jobb egyedül. 25 éves korra 3 kapcsolat teljesen rendben van, de az is rendben lenne, ha egy se lett volna vagy épp sokkal több. Ő élete, senki másra nem tartozik.
2023. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Hány évig tartottak és milyen minőségűek voltak azok a kapcsolatok? Ez a nem mindegy. Ez így csak egy szám.
2023. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ti statisztikai adatok alapján ismerkedtek?
2023. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, miért lettem lepontozva…
2023. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos sztem

25 vagyok, igazából 2 kapcsolatom volt. Az első 4 évig tartott, a második 1 évig, most pedig újra az első párommal vagyok együtt már 3 éve, és valószínű hogy nekem már ő is lesz az utolsó, legalábbis remélem😁😁

A második páromnak pedig sok exe volt, meg utánam se tudom hanyadjára “szerelmes”.. de ígyis én voltam a leghosszabb kapcsolata. Semmi értelme a mennyiségre menni, mai napig az első pasim lenne az egyetlen az életembe meg én is neki ha nem lettük volna hülye tini idióták akik ugyanezen estek el hogy jajj még fiatalok vagyunk lesz ezer másik.

25/N

2023. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

- 19 évesen ~8 hónapos

- 28 évesen ~3 hónapos

- 30 évesen kezdődött az utóbbi, és már esküvőre készülünk.


32/F

2023. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!