Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, nálatok hogy telik el egy átlagos este?

Figyelt kérdés

Csak összehasonlításként érdekelne, hogy mennyire normális a "kapcsolatom", meg úgy az életem.

Nálunk a párom hazajön, leül vacsorázni, nem szól semmit, csak néz üres tekintettel, ha kérdezem, mond valami semmitmondó félmondatot, majd megint csak néz érzelemtelen arccal. Majd dolgozik tovább, aztán alvás. Elég jó. Nekem ez kicsit olyan, mintha egy robottal élnék együtt.

Harmincvalahány éves házasok vagyunk.

Ez így normális, ennyi az élet?

Még gyerek sincsen, aztán majd ha lesz, akkor itt fog köztünk járni, mint egy szellem? Vagy inkább örüljek neki, hogy egyáltalán van, és keresi a pénzt? Egy élve eltemetett embernek érzem magam.


2018. júl. 24. 22:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy mi vagyunk harmincvalahány évesek, és házasok vagyunk :D
2018. júl. 24. 22:19
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom mintha 40 éve házasok lennétek...

Hány éve tart ez?

2018. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Amire én fel figyeltem, az az, hogy több mint 30 év házasság után sincs gyerek, de úgy veszem ki, hogy akarsz. Kicsit nem késő már?
2018. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. 🙂
2018. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

A társad boldogtalan melletted, és a munkájába menekül a valóság elől ami otthon fogadja.

Talán kicsit korábban kellett volna segítséget kérned.

2018. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Megértem, hogy nem tetszik ez neked, de hát arra való volna az udvarlási időszak, hogy észre vedd, illetek-e egymáshoz. Házasság előtt nem derült ez ki róla?
2018. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De akkor is ilyen volt, csak annyi problémám volt, meg annyira tájékozatlan voltam, hogy fel se tűnt.
2018. júl. 24. 22:31
 8/25 A kérdező kommentje:

"Jézusom mintha 40 éve házasok lennétek...


Hány éve tart ez?"


15 éve

2018. júl. 24. 22:32
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

7 Ugyan már, ne akard bemagyarázni, hogy nem veszed észre hogy valaki fuldoklik melletted.

És erre a kapcsolatra-mert hogy hiába vagy papíron házas, ez nem házasság, akarsz te egyáltalán gyereket? Igy? Akire a nap 24 órájába figyelned kell, +a társad, akire szintén? Hiszen nem veszed észre, hogy mi vesz körül.

2018. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hazajön, vacsorázunk, közben és utána egy sorozatot darálunk, aztán mindketten játszunk.

Mi azért beszélünk közben. Mondjuk őszinte leszek én kicsit ettől is lelombozódom, régebben eljártunk sétálni, stb.

Jól sejtem más hétvégi program sincsen nálatok?

Hazaviszi a munkát? Nekem is régebben adtak ki otthon elvégezendő munkát, de én szóltam, hogy ezt így nem fogom csinálni.

Harmincon felül vagyunk mi is.

2018. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!