Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is, aki feladta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki feladta, hogy legyen kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert nem lehetne éppen, hanem mert már elege van és nem akar többet újra meg újra szakítani, szenvedni, csalódni.

Én már nem hiszek abban, hogy ez történhetne másképp is.

Harminc elmúltam, semmi értelme az egésznek.

És most ez nem azért van, mert mostanában csalódtam valakiben.

Viszont azt vettem észre magamon, hogy néha megkeres egy két új ember, tök szívesen elbeszélgetek velük a neten, vagy telefonon, de pl találkozni már semmi kedvem.


Volt már valaki így? Változott ez?



2023. jún. 15. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Volt 2x is. Pont mikor eldöntöttem. Az egyikből évek lettek, a másik ilyen döntésnél meg 2 hét múlva ismertem meg a jöv.beli férjemet, 1 év múlva már házasok voltunk:D
2023. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Ez egy nagyon jó döntés, sok bosszúságtól kíméli meg az embert, a nyugodt élet záloga.
2023. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Besokalltál. Ez normális, ha sokat csalódott az ember. Egy darabig hagyd az egész párkeresést! Pihend ki a többi embert! Majd ha lesz kedved, regisztrálj újra.
2023. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Jelen! Én is azért, mert meguntam az egészet és úgyis ugyanaz mindig a vége. Ahhoz sincs kedvem, hogy a közös emlékek és élmények semmivé váljanak. Egyszerűen mintha hosszútávon nem is annyira lenne igény jól működő kapcsolatra sokaknak.

Nekem nem olyan régóta van ez. Állítólag változni fog, szerintem nem. Biztos lesz kapcsolatom, mert jól jöhet a másik és a szex is hiányozni fog idővel, de nem fogok már tudni újra bízni és szerelmesnek lenni.

2023. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!! Igazából meg lehet kövezni(0%ra értékelni) külső szemlélőként lustának tartanám magam én is de többről van szó. Szóval meguntam az ismerkedést...túl sztresszes számomra tudom egyet kell találni a sokból aki tökéletes( tökéletes....😆🤣 ) . De már rohadtúl nincs kedvem a többihez akikről kiderűl mégsem azok. Nem ismerkedek nem csalódok. Csodák csodája amióta vaktöltényekkel lövöldözöm a társkeresők harcában. Sokkal jobb a kapcsolatom az ellenkező nemmel. Bár tudni kell rólam addig tudok hódítani amíg nem tudatosan teszem amihent tudatossá válik görcsös leszek.
2023. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiégtél, lehet csak barátkozni, ismerkedni kellene és majd belebotlasz olyanba, aki által másképp visszonyulsz az egész szerelmi témához.
2023. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális amit érzel, de idővel ez lehet, hogy még változni fog, ha túl jutsz azon amit jelenleg érzel.


Én igazából úgy vagyok vele, hogy nem is "feladtam" csak nem akarok már senkit sem bántani vagy rossz élményeket okozni másoknak és én sem szeretnék több rossz élményt. Nem szeretnék szomorú lenni.

2023. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Számomra a kapcsolat a legtúlértékeltebb dolgok egyike. Főleg egy nő számára, mert a pasinak jól jön az ingyen takarítónó, a legtöbb pasi elvárja, hogy a nő főzzön, mosson, takarítson rá.
2023. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, jelen.

Most let vege 7 eves parkapcsolatomnak, 30 eves nokent egyszeruen mar ugyerzem nincs is ertelme ismerkedni kezdeni… csak a szemet maradt…

2023. jún. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Volt ilyen de megnyitotta egy pasi a lelkemet
2023. jún. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!