Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyen megkeseredettek, hogy sokatok azt írja itt hogy feladta a párkeresést?

Figyelt kérdés
Pedig sok értékes, intelligens, értékes, csinos nő létezik, ne adjátok fel!!!

2017. júl. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
57%
Nem adom fel!
2017. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:

nekem most a csalódások után elég volt a keresés

ha jön jön, nem állok a komoly útjába, de most nem keresek, nem futok be a pofon erdőbe magamtól :D

és tudom, hogy sok ilyen nő van, de amilyenre én vágyom az ritka kincs :) majd megkeresem, ha újra ott tartok

2017. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem beparáztál kérdező ? :D

30/f

2017. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
56%
Mert egyszerűbb itt siránkozni, mindenkiást hibáztatni, mint változtatni és magunkba nézni.
2017. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
67%
De cuki /már, ha lány vagy/, hogy aggódsz. Nem görcsölök, nem adtam fel. 😊
2017. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha egy versenyző folyamatosan veszít, akkor egy idő után belefárad és inkább kiszáll. Ha nem indul, akkor nem győzhet, de nem is veszíthet és bizonyos szempontból ez már felér egy félgyőzelemmel.


Egyébként pedig én nem érzem, hogy sok ilyen lány lenne. A többség már rég foglalt. A másik felének meg olyan elvárásai vannak, hogy Mészáros Lőrinc fiának kell születni ahhoz, hogy elérhetők legyenek.

2017. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
100%

mert sosem volt rendes párkapcsolatom, amiért csak nekem kell tennem. 4 éve nem randiztam, amiért napi szinten több időt töltök el, amennyit kéne. Normális értékekkel nem lehet barátnőt. Csak ha megvátloztatod a tested (gyúrsz), vagy akkora egód van, hogy hazudsz neki és magadnak is.


Hegyet kell másznom, változnom kell nagyon sokat egy sablonos netes beszélgetésért, amíg a nők többsége csak megjelenik valahol és kapcsolatban is van. A nők nem a személyiséget keresik, az értékeket (felelősségvállalás, áldozatkészség, udvariasság, tűz) hanem illúziót. Azt akarják, abba szerelmesek, amit ők akarnak hallani. Nem egyéniséget keresnek, hanem a kis listájukról húzzák a strigulákat. Csak ő létezik, te nem. Ismerkedés hogy megy? Te körbenyalod a padlót, csak RÓLA kérdezgetsz Ő a téma, amire ha akar egy egy sablon szót kibüfög. Amúgy semmi nincs, amiről lenne véleménye, nem érdekled, csak úgy ott van. Állj fejen, nyűgözd le és talán jár veled. Ha nem tetszik neki a válaszod, a véleményed, a hobbid, a zene, amit szeretsz, akkor ennyi volt, megy a következőre.


Nem őszinték, nem tesznek az ismerkedésbe bele semmit, csak elvárnak és nagyon durva mód tudnak koptatni ahelyett hogy Ők os tennének az ismerkedésbe. 50-50 nekem...egy kezemen megszámolom hányszor volt.


Önfejlesztésbe kezdtem, nyitott vagyok a világra, nem bántottam másokat soha és nincs az egóm a fellegek felett. Igyekszem jó ember lenni.


Meguntam és már frusztrál, pszichésen is már, ahogy itt is érezhető. Rettegek, hogy lemaradok valamiről, annyira építenék egy aranyos, kedves lánnyal egy kapcsolatot KÖZÖSEN, akit szerelmemnek hívok, de nem éri meg a vér pisilést. Már nem...nem.


Úgy terveztem szeptember 1 ig próbálkozom, aztán 10 év után befejezem az egész "legyen hosszútávú párkapcsolatom, a lányok hátha a belső tulajdonságom is kedvelik" projektet... nem..nem éri meg..nem 27f

2017. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
6: csak Mészáros Lőrinc fiának nem egy proli, eladó, vagy akár milyen átlagos munkát csináló, átlagos kis nőcske kell :D
2017. júl. 12. 14:05
 9/80 anonim ***** válasza:
2017. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ráadásul nagyon sok az értékes nő is.
2017. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!