Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fair ez így?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolat ami a szakítás szélén áll.

Viszont mindketten érzik hogy lépni kell vlmit mégse léptek mert féltek.


Viszont a másik ugyanúgy teszi a dolgait mint eddig. Tehát ugyanúgy ad időpontot hetekkel későbbre mint eddig ügyfeleinek.


Mert ha megtortenne a szakítás " neki kéne mennie " és ahogy mondta nem maradna ezen a helyen, tehát még a munkája is megszűnne, de amúgy csinálhatná ha keresne itt helyet, aztán szüleitől járna át ( mondta oda költözne)


Viszont rám hárítja a kommunikációjaban h " rám var a döntéssel" nekem ebből az jön le h neki így jó..pedig egyértelmű h nem..


Mindketten nem merjük kimondani..tehát felesben hibásak vagyunk.


2023. jún. 17. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, az, hogy fair.

50:50,mint írtad.

Menjen amerre akar még ma ha lehet, vagy adj neki 1-2 hónapot míg talál lakást/albérletet.

2023. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a hétvége, van idő csomagolni. Mondd ki te! Vagy várjatok még 1-2 évig arra, hogy a másik egyszer csak megelégeli a varakozást.
2023. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Mivel eltűntél egy jó ideje, már azt hittem végre szakítottatok...

De nem, még mindig ugyanott toporogtok mint évekkel ezelőtt.

Nem unod még? Most megint naponta ide fogsz jönni nyomorogni?

Szakíts vele, és pont. A körmös időpontok senkit sem érdekelnek. Majd lemondja őket, ha elköltözik.

2023. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Én is azt gondoltam, hogy végre szakítottak!

Végül is évek óta kérdéseket írt ki erről, de látom még mindig ugyanott tartanak!


Kérdező! Ha szakítani akarsz, akkor szakíts te!

Mi van akkor ha te mondod ki? Elvisz a rendőrség, könyörgöm?

Több millió ember szakít naponta a világban. Te meg itt vergődsz már évek óta, mikor a napnál világosabb, hogy nem ugyanazt akarjátok egymástól.

Jó szándékból mondom, hogy menj el egy pszichológushoz, mert életemben nem láttam még ekkora társfüggő (kodependens) embert. Tudod hogy nem vagytok egymáshoz valók, napi szinten probléma van, de azért erőltetitek.

Nem a másik szakítására kell várni, hanem ha neked nem jó a kapcsolat, akkor mond ki te hogy vége (természetesen nem kell senkit utcára rakni, lehet adni neki haladékot az elköltözésre, és akkor lesz ideje a munkáit is hozzáigazítani).

2023. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ugyanúgy ad időpontot hetekkel későbbre mint eddig ügyfeleinek."


Ha egyszer még ott dolgozik, miért ne adhatna? Ha elmegy és felvesznek helyette mást, majd ahhoz megy az ügyfél. Gondolom... Amúgy kicsit körbeírhattad volna a sztorit, imádom, amikor semmi narráció nincs, mintha bele tudnánk látni a fejedbe..

2023. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!