Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szeretnétek tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretnétek tudni róla, ha a pasi mást is dug?

Figyelt kérdés

Benne voltam egy szexkapcsolatban, de a pasi kijelentette, hogy elkezd másokkal is ismerkedni szex céljából. Megismert egyet, nekem beszélt róla, de ő nem tud rólam (én kiszálltam ebből, mert kizárólagos szexkapcsolatot akartam)


Szerinte nem is kell a többi lánynak egymásról tudnia, de szerintem meg igen, hogy ennek fényében dönthessen, így extra szemétség a dolog. Ti mit gondoltok, akarnátok tudni a többi lányról?


Egyébként nem tudom, nekem miért beszélt róla, ha a másik csaj nem tudhat énrólam.


2023. jún. 17. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem akarok egy átjáróházzal dugni.
2023. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Aljas dolog, ha nem mondja el.
2023. jún. 17. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Gondolatolvasás képessége nélkül úgysem tudod meg. Honnan is tudnád? Ezzel senki nem henceg otthon, de okos ember máshol sem. Gyakorló pszichopataként pedig tudom, hogy mennyire jól meglehet játszani magunkat úgy, hogy sose esünk ki a szerepből.
2023. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

"ha a pasi mást is dug?"


De egy nő miért így fogalmaz? :D

Heréktől is szánalmas, de tőlük senki nem vár többet.

2023. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hogy kellene? Egy pasi, aki több nővel van, azokat csak megdugja.


Esetleg jobban hangzana, hogy akarjátok tudni, ha a férfi több nővel is szeretkezik rajtatok kívül?

2023. jún. 17. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"Lányok, szeretnétek tudni róla, ha a pasi mással is dug?"


Ennyi.

Legtöbb pasi bírja 2 percig, abból felét a lány lovagol, nem dugnak meg ezek senkit.

2023. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan igen
2023. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne a kérdés megfogalmazásán pörögjetek már.
2023. jún. 17. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg mit pörögtök a megfogalmazáson?


Kérdező, a csávóval nem vagy párkapcsolatban, így azzal dug, akivel szeretne. Viszont én szexkapcsolatban is elvárnék némi őszinteséget, legalább annyit, hogy vannak-e mások is mellettem vagy sem. Szerintem ennyi jár a másik felé. Ha neked nem oké, hogy nem mondja el vagy mások is vannak, akkor hagyd ott, megteheted.

2023. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ez a lényeg, hogy nekem elmondja, de másnak nem. És szerintem ez aljas, joga lenne mindenkinek hogy tudja, és döntös, hogy úgy is akarja-e vagy sem.
2023. jún. 17. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!