Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetente vasárnap szoktunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente vasárnap szoktunk találkozni a lánnyal. Ma viszont az egyik legjobb barátom jelentkezett be, születésnapja lesz és mondtam,hogy igyunk meg egy sort ,dumáljunk. Erre a lany kiakadt,H miért nem találkozunk. Érthető ?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,hogy majd holnap bepótoljuk. Az egyik legjobb barátom. A lány azt mondta, hogy úgy beszéltük, hetente találkozunk és ez neki nagyon rosszul esik. De én úgy gondoltam,hogy hétfőn ,vagyis holnap bepótoljuk. De ő megsértődött. Ez érthető ?
2023. jún. 18. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Túlreagálja a lány, főleg ha holnap is meg tudná oldani a találkozót.
2023. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak vasàrnaponként találkoztok???
2023. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1-miért csak vasárnap találkoztik?

2-ha olyan nagyon jó barátod,tudhattad, hogy szülinapja lesz, előre szólhattál volna a lánynak. Biztos megértette volna.

2023. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap is tudtok találkozni, akkor gondolom máskor is megoldható lenne, nem értem miért csak vasárnaponként találkoztok.

Egy szülinapot nem aznap tud meg az ember, miért nem találkoztál a haveroddal tegnap? Jogosan gondolja a lány szerintem, hogy ha csak vasárnap tudtok találkozni.

2023. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Túlregálja. Mi van köztetek? Szexkapcsolat? Vagy még ismerkedtek?

Nem tudom honnan veszi a bátorságot, hogy előbbre helyezze magát a Barátaidnál.

2023. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj, de én mindig rohadt zabos vagyok, ha az esedékes program napján mondják le a programot. Szerintem nettó bunkóság, ha nem élet-halál kérdésről van szó. A barátoddal is iszogathatnál inkább holnap, ha már csak ma jelentkezett be.
2023. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az esik neki rosszul, hogy heti pár órás programnak tartod...

Neki is igazat adok egyébként,meg neked is.Szerintem mondd meg neki,hogy holnap kárpótolni fogod és ne haragudjon.

2023. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eltünt a kérdező de szerintem, távlove.
2023. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért,mert sok a munkám , próbáltunk többször ,le is volt szervezve ,de épp kozbejottek dolgok és így fixen heti egyszer tudjuk megoldani
2023. jún. 18. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja sok a munkád.

Heti egyszer tudjátok megoldani. Mert addigra már nagyon feszít. Szegény lány...

2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!