Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg aktiv 46-éves pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktiv 46-éves pasi vagyok. Születésnapom alkalmából meglátogatnám magnum szauna pénteki és vasárnapi rendezvényeit. Vannak ott hasonló koruak? Lehet csak nézelődni nem zavar ez senkit?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Boldog szülinapot!


Vannak ennyi idősek, idősebbek, fiatalabbak. Lehet nézelődni, nudizni, jakuzzizni, szaunázni, tévét nézni, beszélgetni, ismerkedni és persze egyebek...


Bátran, félelmek nélkül, egymás közt.


És tudod, jobb adni mint kapni, úgyhogy mindent belénk! :)

2023. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Te jártál ott? Gondolom tudod melyik rendezvényre gondolok. Azért kérdeztem,hogy nem zavar ha nézelődik valaki,mert nem biztos,hogy talál az ember megfelelő partnert. Vagy mégsem jön be a nyilvánosság előtt. Ha gondolod ird meg priviben.
2023. ápr. 22. 22:13
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Dark and Naked party. Évekkel ezelőtt voltam egyen, de baromi sötét van olyankor.


Mindent lehet ott, csak a lényeg, hogy ha valaki elutasítja a közeledésedet, azt elsőre tudomásul kell venni, nincs több próbálkozás, nyomulás nála.

Ja és a jakuzziban tilos a szex, de ez ki is van írva.


Szabad a nézelődés, szabad egy szál f@szban lenni az egész létesítményben (kivéve a recepció, oda kötelező a derékra tekert törölköző), szabad bátran megmutatnod, amid van, szabad mindenki előtt szopni/dugni, nem kell elvonulni a kabinokba sem. De ha csak keresztrejtvényt akarnál fejteni a pihenőben és nézni a tévét egész este, azt is lehet.


És ami a legjobb, nincsenek homofóbok, nem bánthat minket senki.

1-es voltam.

2023. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot :)

Én nem voltam még ott. De tervezek én is a szülinapom alkalmából valamit.

2023. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Boldogat! :) Mindkettő helyen elég sok korodbelivel találkoztam már :) Amúgy persze nézelődni is lehet, nyugodt és kellemes környezet :)
2023. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Találkoztam már korombelivel is én 5o vagyok én is a jeles napon mentem el nem bántam meg.
2023. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig nem akarsz csupasz lenni, (talán a D&N a kivétel) nem kötelező meztelennek lenned. Ha úgy akarod, el lehetsz egész végig derekadon törülközővel. De ha úgy akarjátok, elvonulsz valakivel egy üres kabinba, de, maradhattok mások előtt. Ha akarod, nézheted mások élvezetét, ha ők sem kabinban vannak. (Régebben voltam rendszeresen a barátommal, mert máshol nem tudtunk kettesben lenni.)
2023. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nem több pasi előtt szeretnék meztelenül lenni hanem csak egyet megismerni, aki azt szeretné, hogy meztelenül legyek amikor vele vagyok.

Tudom lehetetlen de közel az ötvenhez egy nálam legalább 10 évvel idősebb férfi lenne az álmom.

2023. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8-nak: ugyan már miért lenne lehetetlen? Szerencsére nem vagyunk egyformák, nem ugyanarra vágyunk, ezért miért ne találkozhatna a te vágyad mások vágyával? Persze kitartónak kell lenni, de ez -szerintem- minden vágy beteljesüléséhez szükséges.
2023. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező: beteljesült a vágyad, voltál? Ha igen, milyen volt? Ha nem, miért nem, tervezed-e még mindig?
2023. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!