Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat kérek! Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérek! Mit csináljak ? A mi kapcsolatunk élet fura, a pasi nagyon nagy szabadsagigenyu ,de nem csal meg, csak abban nyilvánul meg,hogy a munkája áll az első helyen ,pénz, pénz ,pénz . Három éve ismerjük egymást , kétszer szakítottunk ,

Figyelt kérdés
pontosabban O velem ,mert nehezen toleraltam. De már lassan 2 éve hozzászoktam az eletritmusahoz. Volt olyan,hogy talit simán lemondott,mert közbejött munka, és nem értette,miért buktam ki. Ilyen nincs már,kezelem. Most viszont az elmúlt napokban ramtort egy erős vagy,hogy mindenképpen szeretnék vele találkozni,mondta,hogy ma a barátjaval talalkozik délután ,de utána jó. Csak ismerve őt ,lehet hogy inkább a barátjával elhúzódik estig és mi nem fogunk tudni találkozni. Mi a jobb megoldás ? Ha azt mondom, hogy maradj nyugodtan a barátoddal majd bepótoljuk, vagy mondjam,hogy hiányzik és találkozzunk. O úgy tervezi ,hogy talizunk ,csak attól tartok ,hogy ma nem lesz belőle semmi
2023. jún. 18. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
* elég fura
2023. jún. 18. 13:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás, ha találsz olyat, aki képes megteremteni az arányt a munka és a magánélet között. (Ja és ugye érzékeled, hogy még a haverjára is előbb szán időt, mint rád...)
2023. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy szabadságigényű hanem neki veled lenni nem a szabadság hanem nyűg.

Csak ilyenek érzik azt, hogy nekik a kapcsolatból kell szabadság, és nem azt hogy maga a kaocsolat a szabadság.

2023. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ő ilyen. Nem fog megváltozni a kedvedért.
2023. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem időben dolgozd fel,bármennyire fáj is,hogy neki te kellék vagy,soha nem fogsz annyit jelenteni,mint fordítva.
2023. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jobb megoldás? Ebben az esetben, amikor neked ő a fontos, lesed, mikor lehetsz vele, ő viszont inkább melózik és inkább a haverjával mint veled, meg lehet el is húzódik - gondolom volt már rá példa. És akkor bocsika ma sem.

Mi a jobb megoldás? Elengedni a hapsit és nem okozni magadnak több fájdalmat.

2023. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!