Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit èrez egy nő mikor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit èrez egy nő mikor nem tetszik egy pasinak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Utàlatot
Felhàborodàst
Azt gondolom egyből, hogy meleg
Dühöt ès bosszùt forralok
Szèpen csendben elfogadom
Egyèb
34 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy, hogy milyen pasiról van szó. Volt, hogy rosszul esett és volt, hogy megkönnyebbültem (de leginkább teljesen érdektelenül állok hozzá).
2023. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Szép nő vagyok, de valsz rengeteg pasi van a világon, akinek nem vagyok az esete, vagy bármi más miatt nem tetszem, és ez kb mindenkire igaz. Ez ki kéne, hogy váltson belőlem valami indulatot?
2023. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem aggaszt különösebben. Én olyan férfira vágytam, aki odavan értem és meg is találtam.
2023. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Semmit.


Tök cuki ez a felsorolás, de nem a nők ölik halomra azokat, akiknek nem jönnek be, szóval szépen kivetíted a nőkre a férfiak rémisztő érzelmeit.

2023. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Ismertem egy lányt, aki szerint mindenki meleg, akinek ő nem tetszik, de ő eleve kicsit kettyós volt. Mindenki más elég jól elvan ezzel, mind tudjuk, hogy nem tetszhetünk mindenkinek, nem mi szoktunk ámokfutásba kezdeni, ha elutasítanak...
2023. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Leszrom. Senki nem jön be mindenkinek.
2023. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Nincs nő, aki tetszene minden pasinak. Aki ezen fennakad, az bolond.
2023. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Semmi különöset.

Nyilván, ha én nagyon odavagyok valakiért, és esetleg azt sejtem, hogy ő viszonozza ezt, majd kiderül, hogy mégsem, az kellemetlen. De értelemszerűen elfogadom. Senki sem hibáztatható azért, hogy kihez vonzódik és kihez nem.

2023. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Csak a férfiak sértődnek meg azon, ha nem jönnek be egy nőnek és inkább rájuk jellemzőbb a bosszú is (volt ilyenben többször is részem). A nők általában tudomásul veszik és a méltóságukat megőrizve nem égetik magukat le (persze itt is vannak kivételek). Le lehet pontozni, de sajnos ez az igazság.
2023. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom, mit nem szólok: amit pár fÉrFi tolt, mikor elutasítottam őket, úgymint "mit képzelsz magadról, jó mindegy úgyis csak szexet akartam, nem is vagy olyan jó csaj waaaa"
2023. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!