Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők (tisztelet a kivétel) úgy választanak pasit maguknak h tetszik az h annak a pasinak van egy autója. Azert tetszik nekik mert van egy autója. Miért van ez így, mit vár a nők a férfiaktól ha nem is szeretik őket?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a nők egymással versenyeznek h a pasim nekem ezt vett azt vett és ez a trendi. Mintha a nők körében elvárás lenne ha pasinak autója ház stb. Arról nem is beszélve h mellesleg buták is nem egy ilyen esetet láttam h azt hiszik h van egy autód akkor tele vagy pénzel. Élnek veled pár évig utána dobnak mert nekik a ELVÁRÁST HOZNI KELL H NE MARADJANAK SZÉGYENBE A NŐK KÖRÉBEN.
2017. jan. 17. 17:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány ilyen nőt ismersz, egyet? :DDD Mert én pl egyet se.
2017. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ismerek személyesen többet is. Ez vidéken van ez, lehet nagyvárosi vagy és ott másabb
2017. jan. 17. 17:56
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Több a kivétel, mint aki beletartozik az általad említett körbe.

Az viszont a pasit minősíti ha tudja azt,hogy a nő az anyagiak miatt választja és ennek ellenére mégis eléldegél Vele...

2017. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a nők nagyon tanulatlanok lehetnek. Jól gondolom?
2017. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát itt másabb. A srácismerőseim többségének még nincsen autója, barátnőjük viszont akad. Lányismerősöktől meg még soha senkitől nem hallottam, hogy húú a lacinak nincs autója, nem jövök vele össze :D
2017. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tea! Lakj vidéken kelet magyaországon és nevetni fogsz h így van :D
2017. jan. 17. 18:02
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

A barátnőimmel a múltkor azon versenyeztünk, hogy a párunk mennyi minden házimunkát vállal be. "Az enyém megcsinálja a mosogatást", "Mindig rend és tisztaság fogad, amikor hazaérek", "Képzeld, a múltkor kivasalt helyettem! :D". Nekem ez kicsit többet jelent, mint az, hogy van kocsija vagy sem.


A párom amikor megismertem, fogalmam sem volt róla, hogy van autója. Randiztunk olyan 2-3 alkalommal, mire felvetette, hogy akkor most messzebb menjünk, és akkor láttam, hogy amúgy kocsival jár. Ami amúgy perpill szervízben van, úgyhogy addig az én kocsim használja, merthogy én meg a tömegközlekedéssel is elég jól elvagyok.


Az, hogy te ilyen nőkkel veszed körbe magad, nem a nőkről ad egy általános képet, hanem inkább rólad.

2017. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 Jaj, nálunk is ez volt munkahelyen, volt egy lány akinek a párja szakács és az enyém is, és azon "versenyeztünk", kinek milyen kajákat csinál a párja :D De ilyen házimunkás témák is szóba kerülnek.

Látod, kérdező, Budapesten pl akkor érsz valamit, ha főzöl és takarítasz, itt van szuper tömegközlekedés és gyors taxik, szóval az autó itt semmi :D

2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nem véletlenül írtam oda h tisztelet a kivétel! Válaszolók saját magukbol indulnak ki h ők nem olyanok. Én ezt el is hiszem, de nem egy emberről van szó, meg néhány barátnőről hanem a női társadalomról és pláne vidéken van problémák ahogy észrevettem(PERSZE NEM MINDENKIRE IGAZ)
2017. jan. 17. 18:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az szép tőled, hogy odaírod tisztelet a kivételnek! A legtöbb pasi úgy alles zusamenn szokta a nőkre írni.

Én se ismerek amúgy olyan nőt, aki erre hajt külön.

2017. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!