Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt ilyen helyzet az életedben ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen helyzet az életedben ?

Figyelt kérdés

Amikor nem tudta kimondani egyik sem hogy legyen vége. Aztán hol jobb hol rosszabb időszakok váltották egymást.


Mennyi ideig tartott ez és végül mi oldotta meg a helyzetet?


2023. jún. 20. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kb 1 éves időszak a 4 éves kapcsolatban.

Végül ő szakított. Hálás voltam, mert akkori fejjel én nem tudtam volna kilépni. Azóta megtaláltam életem szerelmet.


24N

2023. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen akkor oldódik meg, akkor lép ki könnyen az egyik fél, amikor beleszeret valakibe.
2023. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem, de ismerek ilyen párt (mindkettő fél közeli barátom). 5 éve vannak együtt és 4 éve tart ez az állapot. 21-22 évesek, nincs gyerek, nem élnek együtt, nincs semmi, ami összekösse őket és mégse mennek szét. Időnként jobb a helyzetük, de nagyon sokszor hosszan rossz.
2023. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt az exem oldotta meg,a lehető legrosszabb módon :elmart magától. Fel nem vett telefonok, semmibe vett szerelmes üzenetek, üvöltözés, amiért én sokkal jobban ragaszkodtam hozzá, mint fordítva.

Aztán végül is elérte a célját.

Sikerült tönkre vágnia köztünk a bizalmat és megutáltatnia magát.

2023. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó miért?- te még kitattottál mellette így is?- vagy próbáltad volna helyrehozni?
2023. jún. 21. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,kitartottam és mindent megpróbáltam mindvégig,hogy mentsem,ami menthető.Szegény öreg,fáradt,beteg ember,őt bántja az egész világ...Persze az nem számított,mennyire megtaposott lelkileg a folyamatos negatív szövegével.Azzal,hogy tudatosan próbált távol tartani magától,majd pedig órákon át beszélni telefonon,mikor hogy diktálta a hangulata.

Ma már értem,mekkora játszma volt mindez.Tulajdonképpen törvényszerűen hullott ki az életemből...

2023. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!