Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (aki nő) hisztisnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (aki nő) hisztisnek nevez, ha elpanaszolom neki, hogy a szülei és a családtagok mindenbe is beleszólnak és azt akarják, hogy az általuk elképzelt életet éljem.?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy normális életet élek, diplomáim vannak, magas pozícióban dolgozom, meg nem bántanám őket, nem csinálok hülyeségeket, bárhol meg lehet velem jelenni... Még egyszer sem adott igazat nekem 5 év alatt. Nem vagyok fiatal. 50 vagyok. A szülők pedig 60 és 65 évesek. Ők nem engedik, hogy a szüleik beleszóljnak az életükbe. Ez mi? Ez normális viselkedés a páromtól?

2023. jún. 20. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Párkapcsolat első szabálya, hogy nem szidjuk a másik szüleit.


Próbáld megoldandó feladatként felvetni.

2023. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

5 év után van eleged? Miért nem előbb?


Amúgy egy részt nem értek:


"Nem vagyok fiatal. 50 vagyok. A szülők pedig 60 és 65 évesek. Ők nem engedik, hogy a szüleik beleszóljnak az életükbe. Ez mi? - Ez mi? :D

2023. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet azért szólnak bele, mert szerintük nem illessz a lanyukhoz. A partnerednek kellene megálljt parancsolni, neked is lehet, vagy figyelembe se venni őket, ha rajtuk kívül nincs más gond a kapcsolatban. Nem kell neked/nektek sűrűn talizni velük.
2023. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1/3 Nem szidtam a szüleit. Kifogásoltam, hogy mindenbe beleszólnak.

2/3 Nem most lett elegem, az első perctől elege van, de most már nagyon és látok 5 évet, ami alapján meg tudom ítélni, hogy eseti vagy folyamatos az irányítani akarás a részükről.


2/3 Az anyósom és az apósom nem hagynak beleszólást az ő szüleknek az életükbe. Így már érted?


3/3 Az anyósom elmondása szerint engem szeretnek a legjobban, a lányuk párjai közül, sőt, mindhárom gyerekük párjai közül. 10 évvel vagyok idősebb a páromtól, ami szerintem nem sok és nem kevés.

2023. jún. 20. 21:06
 5/13 A kérdező kommentje:

Elrontottam a 1/3, 2/3 és 3/3 számozásokat, bocsi.


A párom szülei mindhárom gyerekük életébe beleszólnak. Kőkeményen. Olyan érzésem van, mintha újra akarnák élni az életüket, a döntéseiket a gyerekeiken és a párjaik életén keresztül.

2023. jún. 20. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Értelek, vagyis le is esett, ahogy elküldtem.


Mint írtam mást nem tehetsz, mint hogy hallgatsz, nem törődsz velük, szólsz a párodnak, hogy stoppolja őket, vagy te tedd meg.

2023. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a válaszokat! Már attól jobb, hogy elmondhattam ezt az egészet és kaptam válaszokat.
2023. jún. 20. 21:16
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Ha te volnál nő, akkor a válasz: "Szegénykém! A párod bunkó, mert ilyen szülei vannak és hagyja meg nem véd meg stb."


Így viszont: "Ne hisztizzél rinyagép!"

2023. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen. És az a legrosszabb az egészben, hogy a párom 1x sem mondta azt pl, hogy ide figyel töki, a szüleim nem ugyanabban a korban nőttek fel, nem úgy gondolokodnak. Engedd el, ne foglalkozz velük, együk füleden ki, a másikon be.


Ehelyett: Ne hisztizzek!

2023. jún. 20. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb olyan part valasztani,ahol a szulei csecserol mar levalt az illeto…..

Neked igazad van. Igenis szolj vissza a szuloknek,h semmi kozuk hozza ne szoljanak bele es ne jojjenek tobbet hozzatok. Ne talalkozz ilyen gyokerekkel. Tul rovid az elet,h olyanokkal toltsuk ,akik idegesitoek.

2023. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!