Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (aki nő) hisztisnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (aki nő) hisztisnek nevez, ha elpanaszolom neki, hogy a szülei és a családtagok mindenbe is beleszólnak és azt akarják, hogy az általuk elképzelt életet éljem.?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy normális életet élek, diplomáim vannak, magas pozícióban dolgozom, meg nem bántanám őket, nem csinálok hülyeségeket, bárhol meg lehet velem jelenni... Még egyszer sem adott igazat nekem 5 év alatt. Nem vagyok fiatal. 50 vagyok. A szülők pedig 60 és 65 évesek. Ők nem engedik, hogy a szüleik beleszóljnak az életükbe. Ez mi? Ez normális viselkedés a páromtól?

2023. jún. 20. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha évek alatt egyszer se adott igazat akkor ő a főni te meg a papucs. Es az tényleg olyan mint amikor a papucs hisztizik.
2023. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen. Én vagyok a papucs, de ez a szerep nem áll jól nekem, mert ettől én több vagyok szerintem.
2023. jún. 21. 12:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Én inkább szomorúnak találom,hogy a párod,a társad, akinek a

legnagyobb támogatást kellene adnia, ilyet egyáltalán ki mer mondani

neked.Ráadásul férfiként még inkább megalázó, nem mintha nőnek

is jól esne... nagyon szomorú lennék ha valaha is ilyet mondana a párom,

mikor el mondom neki hogy valami bánt..

A problémára pedig én azt tanácsolom,hogy nagy ívben card le

aki negatívan próbál téged befolyásolni,tök mindegy ki az...

Egy életed van,ne az alapján éld le,hogy jajj mit szólnak

majd ehhez ezek az emberek..Mert mit is szólnak majd ,soha nem fog

ki derülni,te pedig nem leszel önmagad,nem leszel boldog és

elégedett soha..Szóval ha már ennyi mindent el értél,

legyél büszke magadra, és ne hagyd hogy befolyásoljanak mások..

2023. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!