Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elutazik 1 hónapra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elutazik 1 hónapra. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok a barátnőm 21.


3,5 évet vagyunk együtt állandóan, nonstop. Felvidékről vagyunk. Barátnőm egészségügyinek tanul, és minden évben nyári szünetben kell neki járni kórházba 1 hónapot gyakorlatra, ez kötelező. Csakhogy a gyakorlatért nem kap pénzt, ingyen jár gyakorlatra egész hónapot, és nem húzott 8 órás műszakot, hanem 12 órás műszakot. Tavaly volt a barátnője Csehországban, és hogy szépen bekeresett 1200€ tisztában.

Most a barátnőm megy ezen a héten.


Nagyon nehezen viselem az egészet, hogy hogyan bírom ki nélküle, hogyan bírja ki ő nélkülem. Sajnos utána nem mehetek mert nem találtam ott semmilyen munkát 1 hónapra, és 3an vagy 4en lesznek a szobán.

Képzeljétek el, hogy mindennap együtt vagyunk, egyszer kétszer előfordult hogy 1 hetet nem voltunk együtt, vagy 1-2 napot.

Ahogy közeledik az a nap hogy elutazik, lelkileg letesz engemet ez, hogy mennyire fog nekem hiányozni, mennyire fogok én neki hiányozni. Egyszóval nehezen viselem.


Voltatok hasonló helyzetben? Mennyire lesz nehéz ?

Ugye meg nem őrülök? 😄


2023. jún. 26. 20:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%

Neked ott van a kezed, kivered.

A kórház meg tele van ilyenkor orvostanhallgatókkal.

2023. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem a szexről szól. Tudtam hogy valaki ezt fogja írni
2023. jún. 26. 20:23
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon-nagyon erőteljesen kapcsolatfüggő vagy. Beteges, ha nem bírsz ki nélküle egy ilyen pici időt!
2023. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

Ennyire ne legyél ragaszkodó hozzá, tudasd magaddal, hogy csak a munka miatt van pár hét és vissza jön. Én is már utaztam el pár hétre munka miatt egyikünk sem parázott ennyire , mint te mert biztosak vagyunk magunknban.

29N

2023. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, de meg kell értened hogy ha mindig együtt vagyunk akkor nem lesz az olyan egyszerű és könnyű. Érted?
2023. jún. 26. 20:26
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Muszáj kibírni mindkettőtöknek!

Igen, érthető, hogy 3,5 év után ülve-főve együtt nagyon nehéz, de 1 hónapról van szó és nem 1 évről! Napközben te is foglald le magad, este meg ha kedve van, mert már nem lesz olyannyira fáradt, akkor beszélgethettek nyugodtan, elszalad az 1 hónap egykettőre, hidd el! :)

2023. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Parázok mert nem tudom milyen lesz az az 1 hónap nélküle. Hogy mennyire lesz ez nehéz.
2023. jún. 26. 20:28
 8/32 A kérdező kommentje:
Mindenképp most jelenleg keresek munkát és olyan munkát ahol reggeltől estélig leszek hogy ne legyen időm ezen gondolkodni számolni a napokat hogy mikor jön vissza. És igen írni hívni fogunk mindenképpen. Csak mondom nagyon nehéz lesz ez
2023. jún. 26. 20:30
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális érzés, hogy hiányzik az, akit szeretsz. Hidd el, átérzem! Én a következőt tenném (illetve tettem hasonló helyzetben): félidőben kimentem a páromhoz és együtt töltöttünk egy fantasztikus hétvégét. Így volt mit várni 2 hétig és utána lehetett az élményből táplálkozni.
2023. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
10 év múlva ünnepelni fogsz ha elutazik egy hónapra.
2023. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!