Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elutazik nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elutazik nyáron külföldre,3 hétre. Szerintetek is önzőség?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy év közben nem tudunk minden nap találkozni, mert még nem élünk együtt, és egyetem + munka + 20 km távolság miatt csak 3-4 naponta szoktunk találkozni, együtt aludni.

Ezért én nagyon vártam a nyarat, amikor az egyetem legalább kiesik, és több időnk van egymásra. Ez eddig tényleg működik, sokat találkozunk, sok közös program, sok szex, jól érezzük magunkat.

Viszont kb. egy hónapja mondta nekem, hogy ő augusztusban 3 hétre elutazik külföldre egy nyári önkéntes táborba dolgozni. Az igazság az, hogy tőlem is kérdezte, nem akarok-e elmenni vele, de én a melóból nem tudok csak úgy 3 hetet hiányozni, és mondtam hogy nem. Erre ő jelentkezett egyedül és fel is vették.

Szóval elrontja a nyarat azzal, hogy pont amikor időnk lenne egymásra, ő elutazik 3 hétre nélkülem.

Kérdeztem tőle, hogy most akkor mi a fontosabb, én vagy az a rohadt tábor? Azt mondta, hogy ő mindig nagyon szeretett utazni, kultúrákat megismerni, stb., és ha már nyaralásra nincs pénzünk, ez az önkéntes munka a legjobb módja (fizetik útiköltséget is meg mindent), és hogy ezt a lehetőséget nem hagyhatta ki. Viszont én ezt önzőségnek érzem, mert azt a lehetőséget meg kihagyja, hogy nyáron azt a 3 hetet is együtt töltsük, inkább idegen külföldiekkel lesz, mert ő arra vágyik.


Kicsit mérges vagyok emiatt, ti hogy látjátok?


Amúgy 2 éve vagyunk együtt és 22-23 évesek vagyunk.


2014. júl. 21. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem TE vagy az önző, hogy nem akarod hagyni, hogy a barátnőd megvalósítsa a vágyait. Nem csak te vagy az életében. Ő is önálló személy. Tessék ezt tiszteletben tartani! (Nem oltogatni szeretnélek, de én ezt így látom.)
2014. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy önző, hogy elvárod, lemondjon olyasmiről, ami őt boldoggá tenné. Három hét még nem az egész nyár, és lesz még időtök egymásra. Bár, ha ezt így folytatod, nem biztos...
2014. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ő az önző. hadd érezze jól magát, kattanj le róla, és bírd ki nélküle 3 hétig...
2014. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem önzőség, de a Te részedről. Ha szereted miért nem tudod támogatni. Végig az volt az érzésem az olvasás közben, hogy minden itt csak Rólad szól. Szerintem támogasd 3 hét nem a világ.

Üdv

2014. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tábor sejtésem szerint nem a szomszédban lesz. Ha ez így van, akkor egy darabig nem fogtok együtt oda eljutni saját erőből, mert nem tudjátok megfizetni.


Van saját élete, vannak vágyai. Becsületesen megkérdezte tőled, amire te nemet mondtál:

"tőlem is kérdezte, nem akarok-e elmenni vele"..."és mondtam hogy nem"

Hogy miért, az most mindegy. Nem volt önző, neked sem kéne annak lenned...


Én a helyedben biztos biztatnám, valósítsa meg az álmait, lásson világot. Közben egy alkalmas módon tartanám a kapcsolatot. Na, és persze várnám haza! :)

2014. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A részedről önzőség szerintem. Egy ilyen nyári tábor hihetetlen élmény plusz egy bazinagy piros pontot érhet az önéletrajzában a későbbiekben arról nem is beszélve, hogy a nyelvtudását is fejleszti.


Ha te lennél a barátom én tuti dobnálak, mert pont olyan vagy, mint exem. Miatta maradtam a városunkban és itt mentem egyetemre. Pedig minden álmom volt pestre járni, de miatta maradtam, hisz szeret. Aztán jól fenékre ejtett miután lediplomáztam, hogy ja úgy már nem kellek, hogy nem érek rá bármikor mikor ő szabadnapos.


Szóval inkább azt nézd ez milyen élmény és lehetőség a barátnődnek, ne azt, hogy na most 3 hétig nem lesz sok szex és közös program...

2014. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Addig nézd meg a Being Erica sorozatot, amíg távol van. Abban pont vannak ilyen problémákról is szó. Nagyon jó, pszichológiai sorozat!
2014. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Figyelj oda rá, mielött elutazna, mert lehet, hogy sokat sír az ilyen hülyeségeid miatt. Kétségbe eshet, mert attól tart, hogy ez jelenti majd a kapcsolatotok végét. Arra számíthatott, hogy mellette leszel, nem ellene.
2014. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem önzőség a részéről, teljesen megértem miért döntött úgy

ez egy jó lehetőség számára, amire ki tudja mikor lenne máskor lehetősége

3 hét sok idő, de a nyáriszünet elég hosszú, téged is megkérdezett, szólt előtte stb, szóval tisztességes volt

inkább támogatnod kéne, mert ez nagy dolog és nem kérdőre vonni

2014. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó, lehet hogy igazatok van... Csak baromira fog hiányozni (eddig 10 nap volt a legtöbb, amikor nem találkoztunk) és rossz belegondolni hogy augusztus végén visszajön, aztán kezdődik megint az egyetem, és újra a kevés találkozás.. csak az éltet, hogy jövő nyáron tervezünk összeköltözni.
2014. júl. 21. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!