Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8éve legjobb barátnőm, jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8éve legjobb barátnőm, jöttem már be neki én is, illetve nekem is ő, csak sosem jó időben. Most jó időpontban vagyunk egymásnak, mit akarhat?

Figyelt kérdés

Röviden, tömören 8éve gimibe találkoztunk, egyből jóba lettünk stb. Majd bejött nekem, de mással összejött, aztán nem volt senkije, én jöttem össze mással. Nem beszéltünk most 2évig, de aztán találkoztunk februárban, reggel 5ig kint voltunk, neki volt palija (2 éves kapcsolat), nekem senki. Írkálgattunk azóta, de nem találkozgattunk, mert mégiscsak volt neki barátja, rosszul jött volna ki.

Több dolog miatt is szakított most 1hónapja a barátjával.a csávó februártól nem is foglalkozott vele)

Most a hétvégén random rám írt hogy van e kedvem beülni valahova. Nyilván mentem. Nagyon csinos volt öltözéke, (visszafogott) smink, parfüm tehát tényleg nem tudtam eldönteni hogy randi vagy baráti tali.

Iszogattunk, Dunánál kajáltunk, ilyenek hangzottak el:

"sokkal jobban bejön ez a kettesben lévő kajálás, mint az iszogatás sok ember közt"

"Nem megyünk el ide-oda, valami szép kilátóba"?

"Ide nappal nem szeretnél elhozni?"

Majd mindezek mellett:

Exét felhozza témának, vagy pl az exe kérdezett rólam, neki azt mondta hogy olyan vagyok neki mint egy unokatestvér.

A mostani találkozaskor, meg igazából a múltkorinál is nagyon jól éreztük magunkat, nem sietett sehova, 20ezer lépést gyűjtöttünk össze Pesten, reggel 6ig.

Elhangzott az is hogy:"Legközelebb vegyünk egy üveg bort aztán fent nálam megisszuk, alhatsz a kanapén"

Vagy olyan is hogy " azért 1hónap alatt hiányzik már neki a szex".

Ezek alapján teljesen össze vissza vagyok. Alapból nőiesen öltözködik mindig, de most valami elképesztően szép volt.

Baráti talinak jó, de ha randiként gondol ezekre a talikra akkor égő. Nem tudom eldönteni hogyan viselkedjek vele találka közben.

Gondoalatok?

Vegyem "férfiasan" kézbe a dolgokat, beszéljek vele erről az egészről. Mert nagyon nem jó hogy tényleg hiányzik a csaj...

Barátság extrákkal meg nem akarom mert én már most elkezdtem érezni iránta dolgokat, azt hogy ő, azt meg nem tudom biztosan de fent leírtam hogy miért.

Majd motoszkál a fejemben az is, hogy mivan ha csak azt szeretnê hogy az albit ne egyedül fizesse, hanem odaköltözzek, színlelt szerelem, aztán csak a lakás miatt kellek.

23évesek vagyunk mind2-en.

Ő dolgozik, nekem van még 1 évem egyetemen de mellette dolgozok.

Most szombaton megyünk majd valahova, de lehet random írok neki hogy 1óra múlva itt ott tali, aztán megyünk valami szép helyre.

Gondolatok? Esetleg női fejjel valaki valami okosat tudna írni?

Köszi hogy elolvastad a hosszú szöveget, de röviden ennyit infót tudok írni.



2023. jún. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

""Legközelebb vegyünk egy üveg bort aztán fent nálam megisszuk, alhatsz a kanapén"


Nem fekszik le veled.



" azért 1hónap alatt hiányzik már neki a szex".



Nem rád gondol.



De lehet, hogyha spicces/részeg lesz (és te is), akkor lefekszik veled. Lehet játssza az eszét, ő maga se tudja mit akar. Bár én arra gyanakszom, hogy jó leszel, mint ugródeszka, aztán szépen dob más pali miatt.

2023. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Inkább barátnak tart, nem akar komolyabbat. Ha azt akarna, flörtölne, egyértelműbb jeleket küldene, és nem mondana olyat, hogy alhatsz a kanapén.
2023. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat, nem szeretnék pár alkalmas ugródeszka lenni.

Lehet igazatok van, szóval próbálom hagyni is az egészet.

Szombaton meg lesz ami lesz, egy baráti tali aztán ennyi is volt, inkább csökkentem vele az együtt töltött időt.

Hagy heverje ki a szakítást, meg csillapít majd más a fájdalmain. Rossz barát leszek most, de muszáj ha nem akarom elrontani az egészet.

2023. jún. 26. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem barátkoznék vele egyáltalán a helyedben, mert érzel iránta valamit. Nem leépíteni kell, hanem megmondani neki, hogy nem akarsz vele többet barátkozni és kész.

Csillapítja a fájdalmat, a szakítást más pasikkal, végignézed, vagy azt, hogy párkapcsolatban lesz?

2023. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!