Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy héten hányszor és mennyit...

Egy héten hányszor és mennyit kell kardiózni? Heti 5 napot edzek. Van szobabiciklim. Tehát ezen is tudom végezni. De a futás is szóba jöhet. Viszont reggeli időpontban nem tudom megoldani. Mikor a legjobb időpont? Edzés után?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétszer és 15-20 perc. Lényegtelen, hogy mikor, étkezéssel egyeztesd össze.
2015. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Lehetőség. És függ a célodtól. Szálkásításnál mehet naponta 40-50 perc.
2015. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana pontosítanod,mert magyarban a kardió a szív és érrendszer edzést jelöli az állóképesség fejlesztését.Az aerob pedig a 120-130as pulzusú "zsírégető" edzést.

Tömegelés alatt elég heti két kardió fél órában.Szálkásítás alatt pedig mehet akár heti 6 aerob 40-60 percben.

2015. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Igen az aerob edzésre gondoltam köszönöm h kijavítottál! Eddig 30-40 perces biciklizés volt, végig egy tempóban. Most kezdtem el csinálgatni azt hogy 1 perc lassú fél perc ami a csövön kifér típust, de ez 15 percnél tovább nem hiszem h menne. Ez a formája elegendő? Egyébként 183cm/80-82 kg vagyok. Szerintem ez ideális, de hasamon érzek felesleget. Odafogok figyelni jobban a kajára, de ez kell hozzá szerintem.
2015. okt. 31. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!