Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy domináns nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy domináns nőt "betőrni"?

Figyelt kérdés
Akár pasiként akár nőként is érdekel, hogy hogy csinálnád. Írd meg a korodat és a nemedet is légyszi. Meg hogy volt e ilyenben részed.

2023. jún. 27. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Azert dominans mert az szeret lenni, nem veletlen az. Nem fogja feladni. Mondom ezt 40 ev rutinnal es xx novel mogottem.
2023. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

De láttam már olyat hogy ilyen nő megváltozott, csak nem értem hogy hogy érték ezt el.

2023. jún. 27. 00:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ! Ideig lehet,hogy enged, de előbb utóbb lehetsz te akármilyen szerelmes belé, jó pasi és fergeteges az ágyban, akkor is lapátra fogsz kerülni.
2023. jún. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Seh nem torod be. Max kicsit megjatssza magat egy darabig aztan megszabadul toled,mert idegesited. 😂
2023. jún. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg valamelyik színjáték volt.
2023. jún. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen le kell rombolni a személyiségét, tönkre kell tenni lelkileg, és akkor lesz egy depressziós, kiüresedett, élettelen, állandóan bizonytalan, de már nem domináns nőd. Ő elég bátor lesz, hogy ugorjon egyet az emeletről. Láttam erre példát. Miért is jó ez neked?


Egy domináns nő isten ajándéka, ha boldoggá teszed és ragyogtatod. Önálló, sőt azt is megoldja, amit te már nem tudsz, mellette nem kell azon stresszelni, hogy egyedül tartod el a családot, kézben tartja mindenki dolgait. Optimista, húz előre téged is, vele nem fogtok megrekedni.


Mi ezzel a probléma?

2023. jún. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem kell. Ha nem jön be, hogy anőd domináns,akkor nem illetek össze, és keress mást.
2023. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem betörni kéne őket, hanem elérni hogy minél több legyen belőlük.
2023. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Volt ilyen nőm, nem sikerült "betörni". Én is domináns vagyok, ezért szakítás lett a vége. Állandóan vitáztunk minden apróságon. Két évig bírtuk elviselni egymást.
2023. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Domináns nőként mondom, hogy sehogy.

Egy ilyen nő, ha vissza is vesz egy kicsit a lendületből, sokkal nagyobbat fog "ütni", amikor nem számítasz rá. Példa erre a volt férjem... Amikor már azt hitte, hogy én leszek az engedelmes, alárendelt feleség, kitört belőlem minden.

Ha egy nő domináns típus, azt akkor sem lehet belőle kiírtani, ha napi szinten megvered, max csak egy időre, mert nem fog beletörődni ebbe a sorsba. Ugyanis már megtapasztalta, hogy milyen nem elnyomva lenni.

2023. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!