Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire okés, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okés, hogy a mai napig megvisel?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, akivel nagyon szeretjük egymást. Mindenben segít, mindent megad nekem és ugyanez fordítva. Viszont 1 hónapja volt köztünk egy nagyobb konfliktus. A kapcsolatunk elején volt egy beszélgetésünk az ex témáról, de csak futólag, amikor is azt mondtam, hogy AZ ÉN VÉLEMÉNYEM szerint kicsit furcsa, ha valaki tartja az exével a kapcsolatot. Ez a kijelentés előtt pedig rá is kérdeztem, hogy Ő csinált/csinál-e ilyet. A válasza nem volt. (Rólam tudni kell egyébként, hogy egy határozott személyiség vagyok, ugyanakkor higgadt és az esetek többségében jól kezelem az esetlegesek vitákat, de úgy unblock a kommunikációval kapcsolatos dolgokat.)


Tehát 1 hónappal ezelőtt véletlen megláttam az exét az üzenetei között miközben telefonozott. Kérdőre vontam. Kiderült, hogy már akkor is beszéltek, amikor mi összejöttünk. Leírta neki, hogy mennyire szerelmes most (belém), ill. a nő is mesélt az életéről, gyerekeiről. Azóta megbeszéltük a dolgot, túl tudtam lépni ezen a helyzeten. Látszólag…amikor eszembe jut, hogy hazudott elönt a méreg, de még ennél is jobban a bizonytalanság.

Ráadásul leírta neki, hogy én nem örülök neki, hogy beszél vele, de még utána is beszélgettek.

+ 6 éve már, hogy szakítottak. Páromnak se ex feleség, se gyerek, semmi.



25/L, 42/F



2023. jún. 27. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Vén kujon. Talonokat tart

Ha nem az exe lenne akkor más.

Gondolom tart attol ha csak egy nője lenne es mindenkit kizárna hogy akkor nem tudna hova lépni szakitaskor vagy ha baj van.


Nagyon sok férfi tart melegen talonokat akik kapuzárásosak vagy tartanak az egyedüllétől .Mikozben ezzel teszik tönkre a kapcsolatot. Tipik önsorsrontás hogy amitol tartanak azt provokálják ki is

2023. jún. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nőnek van férje egyébként..
2023. jún. 27. 06:20
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi is jóban vagyunk az exemmel, igaz nálunk a szexuális vonzalom 200%-ban eltűnt (emiatt is mentünk szét). Én a másik oldalt képviselem. Engem éppen az idegelne fel, ha valaki itt beszabályozgatná nekem, kivel barátkozhatok és kivel nem. Ha valaki ok nélkül nem bízik meg bennem, az kuka.
2023. jún. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
2#De attol még nő.
2023. jún. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

En is beszelgetek az exemmel. Attol,mert kapcsolati szinten nem müködött a dolog, meg egy nagyon jo embernek tartom, es nem fogom utalni.

Intelligens, felnött embereknek szerintem ezt tudni kell kezelni !

2023. jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tartottam az exemmel a kapcsolatot, de ha a másiknak ez fáj, akkor elengedem a dolgot az ex az nem véletlenül ex. De mindenki maga dönti el, hogy mi fér bele. Itt az a rossz, hogy te előre tisztáztad mi fér bele és mi nem és hazudott. Ez úgy hat, mintha nem tisztelne. Nekem a hazudozás lenne a gond nem pedig az, hogy tartja a kapcsolatot az exével, csak ezt sokan nem veszik figyelembe.
2023. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem ad okot bizalmatlanságra az exen kívül, akkor nincs rendben, hogy ezen pörögsz.
2023. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Hogy van gusztusod fiatal lányként egy 40+ost dugni..
2023. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Kiváncsi lennék én arra a te is megadsz mindent részre!

A minden a pin@dom kívül részre is vonatkozik? Vagy az lof@sz? És ossza be a testedet?

2023. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban,itt nem az ex vagy a vele történő beszélgetés szerintem az igazi gond...Hanem részéről az őszinteség és tisztelet teljes hiánya.
2023. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!