Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt anyósékkal/szüleit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt anyósékkal/szüleitekkel lakni? Milyen hatással volt a szexuális életetekre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kérdés azért, mert én elég hangos vagyok (nem sikítozok, csak hangosan nyögök), ezért nekem vissza kellene fognom magam, ami olyan érzést kelt, mintha tinik lennénk, vagy én nem is tudom.


Milyen típusú házban laktatok együtt? Mennyi volt a közös es mennyi volt a privát tér?



2023. jún. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű.
2023. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
En biztos nem sikitoznék nyögnék egy anyos mellett
2023. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Írta, hogy vissza kéne fognia magát, gondolom ő sem tenné.

Szerintem akármilyen jó a kapcsolat egymással nem lenne jó együtt lakni. Mások a szokások, más az életritmus. Lehet hogy te reggel 5-kor kelsz, ő meg mondjuk 10-kor. A másikhoz alkalmazkodni kell. Én nem vállalnám be, ha nem muszáj. Esetleg akkor ha csak az udvar közös.

2023. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy egy albérletre nem telik...
2023. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüleimmel lakunk együtt panellakásban. Illetve eredetileg anyummal lennénk, de egy időtől apám is velünk van "kényszerhelyzet" miatt. Vele vannak gondok, de ezt most engedjük el. Anyummal kapcsolatban minden rendben ilyen téren, a lakásban pedig a nagyobb szoba az enyém vagy már miénk párommal. Na most nagyobb okként már az kizáró tényező szétköltözéshez, hogy anyum rokkant és ellátásra szorul. Legalábbis vásárlás tekintetében és közben már mamám is k.b. lerokkant, sok lenne kétfelé mászkálni. Nekem ez keresztem az életben. Hiába van most nálunk apám, nem bízom rá és bármikor leléphet. Igazság szerint jól megvagyunk. A szexben talán kicsit halkabbak vagyunk, de semmi negatívum nincs ebben. :-)
jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve nem lesz gyerek, úgyhogy nem igazán volna szükségünk több helyre.
jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!