Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van (indiai) hindi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van (indiai) hindi barátja? ("pasija") hogy lehet őket meghódítani, mi tetszik nekik, hogyan beszéljünk velük? Tényleg szokás, hogy több barátnőjük van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon nincs, de F/21 vagyok. :-D. Ennyi erővel összejöhetnél egy cigánnyal is, ők is onnan jöttek. Genetikailag még mindig közel állnak hozzájuk, elég ha csak rájuk nézel. Am. hogy kerültél vele kapcsolatba? A magyar férfiak már nem is jók?
2010. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem mindig a négerek, cigányok, indiaiak jönnek be, nem tehetek róla.. igen, akár járhatnék cigánnyal is, ahogy mondod... nem mondtam,h olyan még nem volt:)

de ha megtetszik egy aranyos,értelmes magyar fiú,természetesen nincs ellene kifogásom...

2010. okt. 12. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velük a taxizásról!
2010. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
szia, ismét az első vagyok. A válaszodat olvasva, amit köszönök, gondoltam, hogy megpróbállak meggyőzni, hogy ne tedd, inkább keress vagy légy nyitott egy magyar srácra, de meggondoltam magam, már kezdek belefáradni ebbe, sokakat próbáltam győzködni. Tégy legjobb belátásod szerint, de vigyázz magadra! Azért, szurkolok, hogy egy magyar srác előbb megfogjon, ha nem haragszol. ; ) Minden jót! Üdv.:21/F
2010. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, egyébként én is jobban örülnék ha egy magyar srác tetszene meg, de... van ez így... :) köszönök mindent. szija
2010. okt. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!