Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Budapesti vagyok (tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti vagyok (tetszik, de csodálkozom) tényleg ilyen gyakori (mint tapasztalom). Ez most tényleg szokás? :S ;) ;) "Soft swinger. " És mire lehet számítani a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok (tetszik, de csodálkozom) tényleg ilyen gyakori (mint tapasztalom) hogy "szimpatikus" vadidegent (lányt és fiút is) is bevesznek párok szexre (futókalandra (is) )? Vagy csak a környezetem/engem és ismerőseim találják meg ennyien ajánlattal és alakommal?


Nem önfényezés, mert sok félék vagyunk és sok rétegből.

Talán egy közös bennünk a barátságosság és/vagy határozottság.


2011. okt. 21. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De ha szeretnél beszállni hozzánk harmadiknak akkor szólj ;)
2011. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi az elvárás és milyenek vagytok?


Tegnap egy 20-25 éves bombázó szexi egyetemista lány és a vele fél órával később (akkor tudtam meg hogy a párja, akart beszervezni egy szó szerint kulturális intézményben).

Barátoknál meg sok "távoli" kolléga, épppen csak egy cég heti egy-két találkozás és swinger szex lett belőle.


Állítólag azért mert ez így nem meg csalás. Ami szerintem így igaz is.

2011. okt. 21. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem mások az elveim ezzel kapcsolatban.Én borzasztóan elzárkózom az ilyesmitől.Nálam az ilyen szóba se jöhetne.

Volt egy srác,aki mindenki szemében nagynak számított,mert ő állítólag gyakran járt k*rvázni és swinger clubokba.Szerintem kamu volt,látszott rajta,ahányszor szóba jött a téma,hogy mennyire terel avagy kamuzik.

Szerintem szimplán erkölcstelenségről van szó.


Ne akarj ilyen közegbe lenni :)

2011. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen vagy, szerintem se!
2011. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A közegem remek baráti és humánus. Erkölcsös, humanista és nem magamról írtam főleg hogy "így élnék"/ezzel élnék.

Képzeljétek, én még életemben egyszer sem loptam meg senkit, sem a munka adom sem egy magán embert sem (soha)! És nem azért mert "megtehettem".

És ezek hasonlóak jellemzőek a társágaimra is.

Soha nem mondtam hogy sokszor életem az ilyen helyzettel. Lehet kedvesen kibújni is egy ajánlat alól. Csak feltűnt és mint a Kádár - (Sztálin-, Rákosi-,) barokk múlása. ;)

Ha valaki dicsekvésnek vette az nagyon félre értet. Mert ez egy szabadság (nem liberális terror) jelenség ellem, és csak megjelent újra. (Ami amúgy nem új keletű. Viktória királynő és II. Habsurg József előtt jellemző(bb) volt a világban, tudom nem kortársak, de a jelenség is máshogy szorult vissza időben a világban).

2011. okt. 21. 10:38
 6/11 loverbitch ***** válasza:
Mi a konkrét kérdésed tulajdonképpen?
2011. okt. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 loverbitch ***** válasza:
Azt nevezik szokásnak, amit sokszor ismételsz és rutinból is megy.Nem hinném, hogy ez szokás lenne. Valószínűleg a környezetedben többször előfordul, ezért is az a közeged,mert egyformán kezelitek ezt. A kérdés második felét sem igazán értem. Mivel kapcsolatban nem tudod, mire számíthatsz? Több lesz az ajánlat, vagy kevesebb? Mindenesetre elég nyíltan leírtad, hogy nincs ellenedre a dolog. Tehát akkor, hol itt a kérdés? :O Üdv: l.
2011. okt. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég érthetetlen a kérdés, de a kérdező kommentje is...

Agyadra ment a sok kaland, ugye ? :D

2011. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az van hogy fiatal vagyok. És félek hogy ez nem sokáig tart. :(
2011. okt. 23. 15:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Én például most keresek egy fiatal csinos lányt harmadiknak..Jó párkapcsolatban élünk, teljesen megbízok a barátomban...kíváncsi vagyok...egyszer élünk... jobb még most "túl esni" ezeken,mint később bánni, már amikor gyerek stb van:)
2011. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!