Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők számára miért elviselhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára miért elviselhetetlen, ha a párjuk részben a szex miatt van velük?

Figyelt kérdés

Nyilván más miatt is, mert okosnak, meg kedvesnek, meg minden egyébnek is tartja a férfi őket.

De a szex nem lehet ezek közt, mert akkor mindjárt az jön, hogy akkor amiatt van a nővel a férfi, és az elfogadhatatlan. Csak azt nem tudom, hogy miért éreznek így.

Az jobb lenne ha nem kívánnák benneteket? Vagy minden férfi válaszon olyan nőt, aki nem tetszik neki, és nem ál neki fel rá. Mert csak akkor igaz a kapcsolat, ha nem fontos benne a szex?



#Szex miatt #Miért van vele
2023. jún. 30. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Azoknak a nőknek elviselhetetlen, akik frigidek, asszexuálisak, a férfi nem elégíti ki, csak magára gondol, a férfi az életben nem nyújt semmit, vagy keveset. Ugy érzi a nő, hogy elhanyagolja a férfi, nem szereti és akkor jön elő az, hogy a szexet nem akarja.
2023. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne az?


A rossz szex miatt (egy év szexterapeutázás után) léptem ki az előző kapcsolatomból. Kitől kaptam a legnagyobb mocskot a pofámba, hogy egy kis r*banc vagyok, akinek fontosabb a nemiszerve, mint a férfi, aki rendes vele, na kitől? Férfiaktól.

2023. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor nagyon fájó, ha a nő odavan a pasiért, de az nem igazán foglalkozik vele, csak néha lefekszenek, és kb. ennyi.

De ha ennél többről van szó, az már lényegében kapcsolat.

2023. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Szexkapcsolatról még életedben nem hallottál?
2023. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Számomra nem elviselhetetlen. Én is részben a szex miatt vagyok a párommal, imádok szexelni vele. Csak közben szeretem is, és én is elvárom ezt is egy kapcsolattól. Hogy szerelemre alapuljon - ennek pedig normális része a szex.
2023. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül lennék mint egy olyan férfival aki csak azért van velem hogy legyen egy ingyen prostija mindig elérhető.
2023. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Az nem mindegy hogy merre billen el a mérleg nyelve!

Mert van az a kapcsolat ahol szemmel láthatóan csak az ingyen p_na miatt marad a pasi a nővel. És van amikor ténylegesen szereti a párját az érzelmei dominálnak, törődik vele, egyéb szempontokból is jó a kapcsolat.... és egyébként jó a szex is.

Úgyhogy az nem mindegy hogy mi kerül előtérbe a kapcsolat alatt (hogy viselkedik a férfi a nővel).

Ha a nők úgy érzik hogy csak szexre használják őket, de érzelmileg, emberileg nem kellenének, akkor szoktak tiltakozni.

A szexkapcsolat nem ide keverendő, mert ott mindkét fél előre megegyezik hogy szexkapcsolatról van szó.

2023. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy azért van velem valaki, mert van kivel szexelni, főzök, mosok meg ilyesmi.

Azért legyen valaki velem, mert szeret, elfogad és ezek mellett szexuálisan is vonzónak tart.

szóval ne azért legyen velem és akarjon szexelni, mert nincs más lehetősége, hanem mert a lehetőségek közül engem választott.

2023. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra azért inkább valahol "undorító", mert a férfiak többsége nagyon csúnyán beszél a szexről.


Alapból ez a piaci érték, a pontozás, a muszáj dolgok, a másik lehordása mindkét végletbe (frigidtől kurváig). Úgy érződik sokszor, hogy a szex a férfiaknak nem egy egyenrangú dolog, hanem egy nő kevesebb lesz, ha szexel. "Csökken az értéke" a pénisztől.


És amit sokszor mondanak a férfiak: lehet a szemembe azt mondja, hogy szeret, a haverjainak meg "gyáá, telibe vertem ribit".

2023. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is részben a szex miatt vagyok a párommal. Éltem szexmentes kapcsolatban, pocsék volt. Nekem igenis fontos az, hogy a mostani párom folyton kíván, és fontos neko, hogy kielégítsen. Emellett szerelmesek is vagyunk egymásba. Nyilván a kettő összefügg: ha nem szeretnénk egymást, nem izgulnánk állandóan egymásra. 😀
2023. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!