Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők számára miért elviselhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára miért elviselhetetlen, ha a párjuk részben a szex miatt van velük?

Figyelt kérdés

Nyilván más miatt is, mert okosnak, meg kedvesnek, meg minden egyébnek is tartja a férfi őket.

De a szex nem lehet ezek közt, mert akkor mindjárt az jön, hogy akkor amiatt van a nővel a férfi, és az elfogadhatatlan. Csak azt nem tudom, hogy miért éreznek így.

Az jobb lenne ha nem kívánnák benneteket? Vagy minden férfi válaszon olyan nőt, aki nem tetszik neki, és nem ál neki fel rá. Mert csak akkor igaz a kapcsolat, ha nem fontos benne a szex?



#Szex miatt #Miért van vele
2023. jún. 30. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
Fura a kérdés feltevése. Akik szerelmesek egymásba, azok szexuálisan is kívánják egymást. Ha nem kívánják egymást, akkor nem szerelmesek. A szexualitás szorosan hozzátartozik a szerelemhez. Ezért nem értem ezt a részben a szex miatt dolgot, az valami barátság extrákkal?
2023. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11. Nem, ezt én komoly kapcsolatokban kaptam meg már többször.
2023. jún. 30. 17:01
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki azt vágta a fejedhez, hogy szerinte csak a szex miatt vagy vele, még ha csak részben is, akkor kétségbevonta a szerelmedet.
2023. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"A szexualitás szorosan hozzátartozik a szerelemhez."


Nem. Léteznek aszexuálisok, létezik ezer más szexualitás, ami ezeket világosan különveszi, nem megyek bele, mert aki nem érti vagy nem akarja elfogadni, csak lepontoz.

2023. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem hozzátartozik.
2023. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mondtam, hogy neked nem. Én pl. el sem tudok képzelni egy egyéjszakás csak-szex kapcsolatot. De ez nem jelenti azt, hogy csak az létezik, amit én érzek, és mindenki úgy van beállítva, mint én.
2023. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, de én csak a saját tapasztalatomról tudok nyilatkozni, másokéról nem tudok.
2023. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

De mégis azt teszed, amikor azt írod, hogy "Akik szerelmesek egymásba, azok szexuálisan is kívánják egymást.", stb.


Nagyon sokan ezt csináljuk. Kevesen értjük meg, hogy amit és ahogy én érzek, az 1 ember tapasztalata, ebből nem lesznek általános igazságok.

2023. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35%

Akkor erről lehetne újabb kérdést feltenni: "Akik szerelmesek egymásba, azok szexuálisan is kívánják egymást?"


Biztos vagy benne, hogy szerelemnek lehet nevezni azt, ha valakit taszít az a gondolat, hogy szexeljen a "szerelmével"?


Ami pedig a fő kérdést illeti: normális esetben a nő is részben a szex miatt van a párjával. Már ha így fogalmazzuk meg a szerelmet.

2023. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!