Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretjük egymást, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretjük egymást, de szakítanunk kellett. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve költöztünk össze, 2 éve vagyunk együtt kb. Hatalmas szerelem volt az eleje, és a mai napig példa értékűen szeretjük egymást. De nem működik, én beláttam, ő még nem. Rettentően felemészt, hogy összetöröm, amikor szakítottunk ő nagyon dühös lett. 3 nappal később ma először beszéltünk telefonon, 3,5 órán keresztül. Nagyon jól esett, beszéltünk a problémáról, de nem érzem úgy, hogy meg tudnánk oldani. Ő féltékeny, én meg egy multinál dolgozok, ahol nagyon népszerű vagyok, és mindenkivel jóban vagyok. ( Több probléma is van a kapcsolatban) Minden porcikám azt kívánja, hogy hívjam haza, de tudom, hogy egy kis idő után megint nem működne. 2 nap múlva viszi el tőlem a maradék utolsó dolgait is, úgy érzem addig van időm végleg eldönteni, hogy szeretném hogy maradjon, vagy azt hogy menjen. Tipikus jó ember rossz időben érzésem van. Egyik percben eldöntöm, hogy igen, jobb ha külön válnak útjaink, de utána az ágyban sírok, azt kívánva, hogy haza jöjjön. ( igen, férfi létemre sírok) Hogyan tudnám minél gyorsabban feldolgozni ezt az érzést, úgy hogy neki a legkevesebbet ártsak?

23/F én ő 26/N



2023. jún. 30. 18:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Nehéz ûgy, se vele se nélkûle! Szerintem csinàljatok egy szûnetet kb 1 hònapot aztàn meglàtjàtok! Beszéld meg vele!
2023. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

Ez azért elég sokoldalú dolog.

Meglehet érteni őt is,mert ahogy írtad is..népszerű vagy és ez azért okot ad a nőnek a folyamatos gondolkodásra,sajnos könnyen tudunk gyártani idióta elméleteket fejben.

Téged is meglehet érteni,mert egy folyamatosan féltékeny nő egy idő után rohadt idegesítő(nőként írom ezt) és mindenben a rosszat látja.

Harmadrészt pedig a szerelem sokmindent rejt magába és tudom hogy egy idő után nem elég a szeretet,mert bizony vannak olyan "klinikai" esetek akiken hiába próbálsz segíteni,sajnos egymagad nem tudsz de amíg ő nem látja be azt hogy segítségre van szükséges pszichésen,addig nemtudsz tenni semmit sem.

A szakítás a te döntésed,ne szórakozz vele hogy visszahívnád magadhoz vagy hagyod elmenni.Nem kell 2x is összetörni a szívét szegénynek.

2023. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
12. Egy felnőtt ember a párját választja, nem az ego simogató kislányokat. :)
2023. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"(Több probléma is van a kapcsolatban)" Mik?

"Tipikus jó ember rossz időben érzésem van." Miért?


Ezekről senki nem kérdezett, pedig ezek is okok.

2023. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

10#

Tökéletesen egyetértek,

Engem 2.5 hónapja dobott ki a barátnőm, akibe a mai napig szerelmes vagyok, de ez már csak az én baromságom.

A lényeg, hogy naponta 50x felteszem magamnak a kérdést, hogy mit kellett volna máshogy csinálnom, hogy még mindig együtt legyünk, és biztos van ilyen dolog, nem kevés, ugyanis egy kapcsolathoz két ember kell, ahhoz is, hogy működjön és ahhoz is, hogy tönkremenjen.

Azonban, ha két ember szereti egymást nincs olyan amit nem lehet megoldani de ugye a mai világ dinamikája "hála isten" elhozta azokat az időket, hogy már nem divat küzdeni egymásért, ez van.

Ha szereted vele vagy, ha nem szereted akkor szakítasz vele, ezt nekem is be kellett látnom, hogy már nem szeretett ezért dobott ki, ne rabold az idejét.


Nézd, az én volt barátnőm sem volt könnyű eset, ott is rendszeres volt a féltékenység (a nagy büdös semmire) mégsem tudtam volna őt elengedni.

2023. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%

15. Én is szoktam féltékeny lenni, bár nekem inkább szarul esik 1-2 dolog. Kibeszéljük, veszekedünk kicsit, sírok, aztán bújunk össze. 😔


Nálunk X ideig szex sem volt, azt foggal-korommel próbáltam megoldani. (Én vagyok a nő, ugye.)

Mivel nekem fontos és szeretek szexelni, veszekedés alatt megkaptam azt is, hogy nekem csak ez számít. :(

De már nagyjából rendeződött, de ez baromira szarul esett, képzelheted. Arról nem tehetek, hogy átlag feletti a libidóm is például, 0-24 tudok pörögni. Maximum ha nem alszom ki magam, délután muszáj vagyok egy órát pihenni.


De szóval igen. Nem vagyok anyáskodó és nagyon nyomulós, de mivel párom például por allergiás, ezért a szobáját kb már én takarítom xd

Viszont ő meg hoz-visz engem, így fair.


Senki sem tökéletes, szerintem. De megoldottuk a szex dolgot is, mást is megfogunk. Pedig voltak akik sok jót nem javasoltak a kapcsolatnak. De őket szarom le, teszünk érte. Én is, ő is. Főleg hogy sportolok, hogy jobban összeszedjem magam és látható az eredmény.



Bocsi a kisregény miatt.


A másik dolog:


Én is sok helyen népszerű vagyok, stb. Valakire írok, (online szoktunk játszani, sok a simp) akkor már kapok bókokat, stb. De nem tudok ezekre mit írni, általában megköszönöm, meg a kedves vagy szavak, de random nem állok le flörtölni. Nem tudom a kérdező megteszi-e ezt. Igaz, manapság feljött ez az Instás dolog, hogy aki képet tesz ki, az nettó kihívás. Igaz, én is szoktam, bár én inkább a testi átalakulásom miatt. Baromi büszke vagyok rá, hogy fogyok. Ennyi. Szerintem ez más kategória. Aztán lehet nem..

2023. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hu mivel ilyen sokan írtatok, leírom pontosabban a dolgokat. (Én vagyok egyébként a férfi a kapcsolatban)

Az egész 5 hónaposan kezdőtött, rajtunk kívül álló okok miatt nagyon sokat veszekedtünk, napi szinten. Már akkor éreztem, hogy ez nem így kéne működjön. Idővel jobb lett, de havi rendszerességgel visszatért ez a probléma. Szexuális élet teljesen elhalt, próbáltunk egy ideig javitani rajta, de sikertelenül. Még ezzel is meg bírtam volna bírkózni, de már a kapcsolat eléjén is tiltott dolgokat. Leraktam az iqost, mikor összejöttünk, hogy neki kedveskedjek, de idővel jeleztem neki, hogy szeretnék cigizni, amikor alkoholt iszok( csak iqos). Aztmondta, szó sem lehet róla, így a sokadik beszélgetés után feladtam, és elkezdtem cigizni. Nyilván kiderült, hazudtam. Ez még 1-2 dologgal előfordult a későbbiekben. Nem volt én idő, otthon mindig vele kellett lennem, vele csinàlnom valamit. Nem voltak közös programok, sokat jártunk randizni, de az mindig egy kajálás volt valami jobb helyen. Egy idő után azt éreztem, hogy ez így nem jó. Népszerű vagyok, és leírása szerint nagyon figyelmes és kedves, és nem szeretné hogy a körülöttem lévő női kollegákkal is kedves legyek, és tudta azt is, hogy kollegának tetszek. Heti szinten nézte a messengeremet. Ezek az okok mind oda vezettek, hogy nem szeretném ezt, de közben meg nagyon szeretem ŐT, de a körülményeket nem. Otthon minden percben eszembe jut, de máshol nem olyan rossz.

2023. júl. 1. 13:56
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
13. Mi? Ez hogy jön a válaszomhoz?
2023. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

17


Szerintem nagyon komoly problémák voltak a kapcsolatotokban.


"Szexuális élet teljesen elhalt, próbáltunk egy ideig javitani rajta, de sikertelenül."


"már a kapcsolat eléjén is tiltott dolgokat."


"Nem volt én idő, otthon mindig vele kellett lennem, vele csinàlnom valamit."


"Nem voltak közös programok"


"Heti szinten nézte a messengeremet."


Biztos vagy te abban, hogy ez egy olyan kapcsolat, amit folytani kellene?

2023. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
Értem. Hallottál már az erőszakmentes kommunikációról? Felismered a saját szükségleteidet? Meg tudod őket fogalmazni? Meg tudod húzni a saját határaidat? Akármi is lesz ezzel a kapcsolattal, az önismeretbe, erőszakmentes kommunikációba érdemes lenne időt, energiát és esetleg pénzt fektetni. Ezek a dolgok nagyon sokat segítenek abban, hogy a mérgező embereket nagyon hamar ki tudd iktatni az életedből. De az is lehet, hogy a jelenlegi kapcsolatodban sikerül meghúznod a határaidat és rögtön sokkal jobb lesz.
2023. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!