Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik lenne?

Figyelt kérdés
Párom januárban töltötte az ötvenet. Mostanában elég fura volt, ingerültebb, kiabált,volt egy olyan hogy hívtam és ő pont ügyféllel beszélt és kvázi szakított velem mert ezt megzavartam..persze kibékültünk,szerelmes nagyon,de mégis más, főleg ez a telefonos szakítas után. A vicces szerelmes párom most egy szomorú rosszkedvű elveszett ember.És mostanában nem akar találkozni,azt mondja nagyon nagy gáz van,csak az orráig lát el,és tegnap is mikor írtam neki, hogy mi van kettőnkkel ez volt a válasz egy része :"olyan átalakulások olyan mélységek vannak most bennem ami nehéz, nagyon nehéz de ne gondold azt ,hogy ilyen depresszív, Mert nem az. Pont emiatt az átalakulás és mélység miatt mint ahogy már többször elmondtam neked minden kapu minden ajtó sokszorosan kulcsra van zárva, se ki se be senkinek. Ezt nem tudom másképpen leírni, ez a valóság." Egyszerűen nem tudok vele beszélni,alig kommunikálunk, bezárkózott, összetört és nem tudom mit tegyek, hogyan tudnám támogatni ha ennyire ellök. Mindig az mondja nem akar elveszíteni,de most nem megy több,mert nincs jól. Lehet ez a kor nála ?

2023. júl. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én férjem nem beszél soha ilyen rébuszokban. Meg is őrülnék tőle. Ez leginkább a nőkre szokott jellemző lenni. Ebben az esetben nem kapuzárási pánikja van, hanem másik nője. Szerintem megcsal. Nekem eléggé gyanús ez a viselkedés.
2023. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen és megőrülök ettől hogy rébuszokban beszél. Ma meg küldött egy olyan üzenetet hogy ilyen magányosnak akkor érezte magát amikor meghaltak a szülei és hogy ilyen mélyen akkor volt .

Én is azt gondolom,hogy van másik nő neki,de akkor miért nem lehet megmondani? Mert ha nem jön össze akkor jo vagyok B tervnek vagy mi ? Mert folyton azt mondja,hogy most nem megy a közös élet,most ne találkozzunk mert annak nagyon csúnya vége lesz,mert attól a problémák nem oldódnak meg stb.

2023. júl. 7. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem csinálta mindig ezt,amikor valami gond volt,akkor vette elő ezt a kártyát.Hogy miért ,azt a mai napig sem tudom,de egy nárcisztikus f@sz volt,ez nyilván valami trükk.És többek között ezért is csak a volt férjem .Lehet, hogy megcsal,de inkább csak rájött, hogy egy szar ember.Bocs!
2023. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem kellesz neki,részletkérdés,hogy miért,de ő nem szeretné,ha része lennél az életének.

Valóban felmerül a gyanú,hogy van valakije,vagy szimplán csak egy f@sz.

2023. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi. Sikerült hosszasan beszélgetni most.Borzalom mi zajlik le a fejében.😞ott hagyta a munkahelyét,nem merte elmondani....
2023. júl. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!