Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista, drogos (NEM intravénás drog) barátnővel milyen együtt élni? Tényleg igaz, hogy idővel egyre rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki tudna pozitívat is mondani erről, hogy volt akinek sikerült leállnia a piával és a drogokkal, és rendbe rakta az életét, vagy igazak azok a válaszok, amiket egy csomó kérdésnél olvastam, hogy ez a dolog idővel csak rosszabb lesz?
2023. júl. 10. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Ez csak egyre rosszabb lesz ahogy telik az idő
Ismerek olyat, aki rendbe tudta rakni az életét és le tudott állni a szerekkel/piával
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Miattad nem fogja a kis csaj.
2023. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden eset egyedi és biztos attól is függ, hogy kap e lelki támogatást a környezetétől vagy inkább magányos. Én ismerek egy csajt akinek a szülei is füveztek, a lány drogozott, szintén nem intravénás de minden más egyéb pocsékságot nyomott állítólag. Aztán terhes lett és le tudott állni mindennel. Nagyon szépen neveli a gyerekeit, mert azóta még egy baba jött és csak jót hallani róla. Óvónéni lett belőle.

Szerintem ez az eset sajnos ritka de legalább egy pozitív a sok rossz kimenetelű közt.

2023. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy gyereket kéne neki csinálni, hátha akkor jobb belátásra térne, de aztán rájöttem, hogy nem szeretném egy ártatlan kisember életét elrontani, mert az is benne van, hogy egyáltalán nem változna, vagy ott hagyná a gyereket, mert ilyet is láttam sajnos.
2023. júl. 10. 13:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen drogot használ és milyen gyakran?
2023. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amikor épp ami van. Fű a leggyakoribb, de ha van speed, eki, akkor azokat sem utasítja vissza.
2023. júl. 10. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem még nőknél elképzelhető, hogy egy igazán jó férfi kedvéért változtat, ha támogatja ebben.

Férfiaknál nem igazán.

Nő esetében is csak akkor, ha tényleg nem egy tirpák alja nő.Lehet csak perspektívára van szüksége, hogy lehet normális életet élni, családban.

2023. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebből egyedül az alkohol igazán gáz. Milyen gyakran iszik, és mennyit?

A fű is gáz, ha minden nap, vagy akár heti többször szívja, de közel sem annyira, mint az alkohol.

Az alkoholizmusba viszont simán bele fog halni, ha nem kezd vele valamit.

2023. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A pia az kb minden másnap megy, ipari mennyiségben. Fű is a pia mellé, már ha épp van.

Most kitalálta, hogy elmegy bentlakásos elvonóra, a héten kezdi, hát kíváncsi vagyok mi sül ki belőle majd, már azt is csodálom hogy bemegy (bár még nem ment be), biztos voltam benne hogy a nyarat nem akarja ilyen dolgokkal elrontani. Sokat olvasok a témában, mióta ezt felhozta, sajnos ahogy néztem az adatokat, 10/1 embernek segít, talán ez a dolog. Remélem hogy ő lesz az, akin tud segíteni, mert nagyon nagy kár lenne érte.

23 éves, de már lassan 10 éve iszik.

2023. júl. 10. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez így nagyon kemény...
2023. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. Próbáltam neki segíteni ahogy tudok, de én sem vagyok a józanság mintaképe, de újabban ő erőltette mindig az ivást, főleg az erősebb piákat. Nem akartam ezt az elvonó dolgot se, mert akkor nem láthaton hónapokig, de rájöttem, hogy ha ez így megy tovább teljesen tönkre fogja magát tenni, szóval nagyon bízom benne hogy segít rajta, már ha tényleg bemegy.
2023. júl. 10. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!