Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Barátnőm szeretne egy lépést megtenni a munkája kapcsán amire azt mondja nem engedem, konkrétan váltani szeretne a masikra amit mar 6éve is csinál.


De elmondtam ahogy a dolgait csinálja, szervezi ezzel kapcsolatban mik az aggályaim.


Nem érti amire utalok ezzel.

Máskor azt mondja addig nem vált mert több lenne a pénz gyerek esetén..


2023. júl. 12. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből mi sem értjük mire utalsz:D

Mi a lépés amit megtenne? Mik az érvei mellette?

Mik az aggályaid?

2023. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
há mé nem engeded?
2023. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromi egyszerű, nekem 20 év házasság alatt bevált, a szüleimnek 40 év házasság, a nagyszüleimnek pedig 62 év házasság alatt, tehát tuti biztos, kipróbált recept!


Ne pofázz bele a párod karrierjébe!


Ennyire egyszerű. Felnőtt ember, tudja, hogy mit akar, bízz benne, és támogasd, amikor szüksége van rá. De az égvilágon semmi közöd hozzá, ha ő kutyakozmetikus vagy agysebész akar lenni.

Az a nagy büdös helyzet, hogy több időt töltünk munkával, mint a szeretteinkkel. Egyáltalán nem mindegy, hogy mivel és hogyan töltöd életed javát.


Támogasd! Mondd, hogy hiszel benne, sikerülni fog, segíted, nem kell izgulnia, mellette állsz. Ennyike.

Ezenkívül neked ezzel semmi más dolgod nincs. A párja vagy, nem a főnöke, meg nem a gazdája. Mi az, hogy nem engeded?! Ez inkább tűnik egy bántalmazó kapcsolatnak. Az nem pofonnál kezdődik, hanem itt, hogy korlátozod. Milyen embernek tartod magad? Őszintén!

2023. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet megoldani, hogy nem akarod irányítgatni a másikat.
2023. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Teljes mértékben egyetértek veled, DE egy kivétel van szerintem, amikor a másik fél a te pénzedből akarja "megvalósítani" önmagát (vállalkozni vagy bármit).

Olyankor azért igen csak van beleszólási joga annak akinek a pénzét használja. Meg ugye van az a helyzet is, amikor közös kasszán vannak a felek, de az egyik fél kockára teszi a közös pénzt. Akkor azért van beleszólása a másik félnek is hogy mihez adja a pénzét.

De a kérdező nem írta le, hogy pontosan miről van szó, úgyhogy nem igazán lehet így tanácsot adni (közös kasszán vannak e, pénzbe kerül e a váltás stb?).

2023. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Igazad van.


Ettől függetlenül mi most például toronyiránt mást csinálunk. 🙈 Két évig tanult a férjem, addig nem sok bevétele volt, gyakorlatilag én tartottam el a családot. Màjusban vizsgázott, egyből el tudott helyezkedni, és ez lesz az első hónap, hogy teljes fizetést kap. Jóval többet, mint én. Így megérte kicsit összehúzni a nadrágszíjat, mert most ugyanúgy profitálok belőle.

Az is igaz, hogy mi 9 éve vagyunk házasok, nem merült fel egy percig sem, hogy kockáztatni fogja a megélhetésünk. Természetesen előtte megbeszéltük, átbeszéltük, hiszen engem is érintett.

De innentől az, hogy ő melyik munkát fogadja el, melyik cég a szimpatikus, ez teljesen az ő döntése.


Valamit megbeszélni teljesen más, mint beleszólni, helyette eldönteni, pláne megtiltani.

2023. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Mit tanult a férjed?
2023. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!