Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha semmi más témánk nincsen a költözésen kívül?

Figyelt kérdés

A hetekben költözünk a párommal ketten. Az a baj, hogy alapvetően is keveset látjuk egymást, mert nekem két állásom van és heti egy napot vagyok otthon, a többi napon pedig utazással és 9/10 órás műszakokkal együtt fixen 14/15 órát nem vagyok otthon. Nem találkozunk sokat, de akkor sincsen köztünk semmi, most már egy ölelés sem éjszaka vagy bármi más… Csak a költözés a téma, ezzel keres csak napközben, amikor dolgozom, hogy “a költözés így-úgy”, de engem kezd nagyon kiábrándítani ez a dolog. Lassan olyan, mintha egy idegennel élnék együtt, mintha nem is lenne igazából senkim. Sajnos mindezek hatására már azt sem szeretem, ha hozzám ér most már, mivel úgy érzem, hogy annyit vártam feleslegesen egy jó szóra vagy bármi ilyesmire…

Vajon ez csak egy rossz időszak vagy tényleg ennyire lejtőre került a kapcsolatunk?



2023. júl. 13. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"most már egy ölelés sem éjszaka vagy bármi más…"

Próbáltál már te kezdeményezni? Nem ölel vissza?

2023. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy próbáltam. Folyamatosan próbáltam, de mindig arra hivatkozott, hogy “most ne, mert itt a költözés/most stresszes”. Sokszor megbeszéltük, hogy legalább aludni menjünk el ketten, de ilyen sem volt már hetek óta. Olyan szinten el voltam utasítva, hogy most már nekem sincs kedvem hozzá, most már inkább én is ellököm őt, mert nagyon szomorú vagyok már. Egy idegent, bárkit szívesen megölelnék lassan…
2023. júl. 13. 08:27
 3/9 A kérdező kommentje:
De az elmúlt félév így telt igazából… Kéthetente vagy havonta sokszor, ha volt valami… Mert mindig volt valamilyen indok; “most ne, mert megfáztam/most ne, mert neked megjött/most ne, mert nem tudom”. Szinte az elmúlt félév egy nagy rakás visszautasítás… Lassan ott tartok, hogy felszedek egy idegent a munkahelyemen és itt hagyom őt…
2023. júl. 13. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így semmi értelme a költözésnek, sőt a kapcsolatnak sem.
2023. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Örök bölcsesség, ha napi 10-15 órát dolgozol, az asszony félre fog kurni, el fog hagyni.


Mit nem lehet ezen megérteni.


Egy igazi rabszolga vagy...

2023. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4:


Tudom, sajnos. De jelenleg nem tudok eljönni innen…

2023. júl. 13. 08:41
 7/9 A kérdező kommentje:

#5:


Én nem a férfi vagyok a kapcsolatban.😔

2023. júl. 13. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem találkoztok, nincs közösen töltött minőségi idő. Ti gyakorlatilag csak egy lakásban éltek és ott néha összefuttok. Így nem csoda, ha meghalt az intimitás. Le kellene ülnötök megbeszélni, hogy van-e értelme ezt tovább erőltetni vagy jobb lenne mindkettőtöknek, ha lezárnátok.
2023. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor mentunk szet amikor nem toltottunk egyutt idot. Minden letezo szikra es vonzalom megszunik. Mar undorodtam tole es konkrrtan kifogasokat kerestem mindig
2023. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!