Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elment a barátnőm akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elment a barátnőm akkor meddig fogok még róla álmodni?

Figyelt kérdés
Év elején veszítettem el, de majd minden nap azt álmodom hogy együtt megyünk valahová és hogy újra egészséges. De álmomban nem tudom hogy ez csak álom és nagyon rossz felébredni. Illetve még annyi hogy lehet ez afféle morbid humor Isten részéről hogy egyszer korábban amikor még minden rendben volt, azt mondtam neki hogy "ez a kapcsolat csak valamelyikünk halálával érhet véget" és rá 2 évre meghalt?
2023. júl. 13. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd magad a kijelentésed miatt, egyszer sajnos mindenki meghal. Sajnálom, hogy ő ilyen korán ment el, de semmi köze nincs a kijelentésedhez.


Lehet emiatt álmodsz róla még mindig, mert rosszul érzed magad emiatt.


Én édesapámat veszítettem el, egy pár hónapig álmodtam vele, fokozatosan egyre kevesebbet.

2023. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!