Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mást is zavarna?

Figyelt kérdés

Most jöttünk meg az egy hetes nyaralásból, férjem, lánya és én. Több, mint 5 éve vagyunk együtt, a kislánnyal nincs semmi gond, jól kijövünk, és ez mindig is így volt szerencsére.

Viszont a nyaralások alkalmával úgy érzem, mintha nászutas nyaralásra mennék el felesleges harmadikként... Egyfolytában összebújnak, becézgeti, ahogy engem sosem. De olyan éles, érezhető különbség van a kettő között, ahogy vele és velem bánik, hogy nagyon rosszul esik. De már tavaly is ez volt, kb körbeudvarolta, állandóan milyen csinos vagy, én azt sem tudtam, hogy tud dicsérni...

Természetesen nem az a baj, hogy vele ilyen, hanem hogy velem messze nem, pedig ezek szerint van benne, képes rá...


2023. júl. 14. 08:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Te vagy a felesége, es ok hogy szeresse, meg dicserje a lányát, de ez a tulzott nyalizas sem egészséges. Ebből lesznek a beképzelt libák.
2023. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Ideje ezt nála is felvetned…


Viszont megjegyzem, hogy a lánya, az a lánya, jobb esetben szeme fénye, olyasvalaki aki belőle jött, és ez (jobb esetben, szoros kapcsolatot eredményez. Előfordulhat, főleg elvált embereknél, ha a válás törést okoz, hogy jóval szorosabbat mint egy párkapcsolat.


Mindenképp beszéljetek erről, hogy zavar, hogy veled nem csinál ilyesmiket.

2023. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ez nincs rendben!
2023. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Ez így nagyon nem oké. Téged is dicsérhetne, mint barátnőjet, lehetne figyelmes is azert mert van egy lanya rólad nem kellene elfeledkeznie. Én biztos szóvá tenném, de amikor már ilyen valaki régóta, akkor nem sok értelme van, ha magától nem teszi. Kicsit gusztustalan amit csinál, bele van esve a saját lányába, nagyon nem egeszseges kapcsolat, átléptek egy lélektani határt. Lehet a lánynak tetszik az apja rajongása, ha túl fiatal meg sem tudja ítelni, hogy ez nem apai szeretet hanem több annál. Persze ha szólsz akkor meg te leszel a fúria, aki a csak lány fiatalsagat irigyli, fogadjunk.
2023. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt vesd fel, hogy a lányát dicséri!

Hanem mondd el, hogy neked is jól esne, ha néha megdícsérne, udvarolna egy kicsit, mert neked ez hiányzik a kapcsolatból, pedig vágysz rá.

2023. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha neked nem kedveskedik, soha nem dicser, miért vagy vele?
2023. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez minden jó érzésű embert zavarna.
2023. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem az a gond, hogy a lányát dicséri. Oké, vannak beteges dolgok, de nem kell egyből arra gondolni, hogy tutira belé van esve. Egyszerűen csak szereti a lányát.

A baj az, hogy veled egy befásult némber. Nem tudom, hogy az elmúlt 5 évetek miről szólt, de talán érdemes lenne átgondolnod, hogy tényleg egy ilyen mogorva fafej mellett akarsz megöregedni, vagy inkább olyasvalakivel, aki meg is becsül?

2023. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A lány csak 8 éves egyébként.

Tavaly mondtam neki, akkor néhányszor csinos voltam... :/

Azt gondoltam, hogy nem ilyen típus. Sosem dicsért, az elején sem. Bújni bújt többet, most már ritkábban, de ha esetleg odamentem megölelni, a lánya még az evést is abbahagyta, és jött egyből. Ami nem baj, akkor sem ha féltékeny. Az a baj, hogy az apja, a férjem nem kezeli jól. Erről lehetne beszélni is. Persze, minek, ha ő észre sem veszi, hogy itt inkább én vagyok az a bizonyos harmadik... :/

2023. júl. 14. 09:27
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Akarmennyire lepontoztok ez akkor sem normális kettejük közt. Az en kislanyom is közénk áll ha megöleljük egymást, de ő még nincs 3 éves se!

Igen, egy szülőnek a gyereke mindig előrebb lesz mint a hazastarsa, főleg ha nem ő a másik szülő, de egyrészt őt se kell elhanyagolni, masreszt ez a majomszeretet akkor sem egészséges!

2023. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!