Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a párotok jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párotok jóban lenne az exével?

Figyelt kérdés
Sokat telefonálnak és beszélgetnek is. Akár volt feleség/férj, akár csak volt társ.
2023. jún. 21. 19:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2023. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2023. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén szólva nem tudom, mert miért pont az exre féltékeny valaki amikor már vége és csak beszélgetnek, de egyébként kimutatja a partnerének, hogy őt szereti ami arra enged következtetni, hogy elmúltak az érzések a volt társ , csak nem az a fajta emberek, akik úgy tesznek mintha a másik nem létezne.

Ha már az exre féltékeny valaki, akkor a jövőbeli nőkre, akikkel összeismerkedik barátság szintjén miért nem az? :D


Érted: Miért féltékeny a múltra, de a jövőre nem?


Az más tészta, hogy a kapcsolatban a párjával nem foglalkozik és az exre koncentrál inkább, vagy minden másra és hatodrangú a partnere.

Viszont, akkor el kell szépen búcsúzni,nem féltékenykedni.

Ha meg első perctől fogva, vagy a kapcsolat elején tudja az egyik, hogy nemrég szakított a másik alannyal és még őt siratja, akkor minek jött vele össze? Olyan esetben semmi joga nincs féltékenységre, hiszen tudta, hogy pótlék, nem kellett volna elfogadni a búfelejtő szerepet, akkor is jobb megoldás a szakítás, mint a féltékenységi jelenetek.

2023. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Az attól függ, mennyire régi, mennyire lezárt a dolog.
2023. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

"a jövőbeli nőkre, akikkel összeismerkedik barátság szintjén miért nem az? :D"

Nekem az is az. Régi ellenkező nemű barátok nem zavarnak...Nekem is van.

Mindenki maga tudja.

2023. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
22%

Nem értitek a lényeget.



Direkt oda írtam, hogyha nekem kimutatja, hogy szeret és mondja is, akkor miért kéne féltékenynek lenni exre, vagy más nőkre?! Most akkor a budos életben ne legyenek ellentétes nemű barátai vagy, mi? 🤣


Az megint más direkt fel van tüntetve, hogyha a partnere búfelejtő, vagy csak "Ha nincs más, akkor ő is jó" esete történik.



De hogyha a kapcsolatban szívét-lelkét kiteszi a partnerének, akkor miért baj az exxel való barátság, vagy másokkal?


Birtoklóak vagytok ennyire, vagy önbizalomhiányosak? 😂

2023. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

6: én értettem, amit írtál és fel is pontoztalak, de... szerintem az ilyen búfelejtő dolog nem annyira egyértelműen fekete vagy fehér... Én most konkrétan tudnék olyan példát a saját életemből, amikor elég volt egyszer felbukkannia az exnek és borult minden...

Nem minden lezárt, ami annak tűnik...

2023. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
Dehogynem, a legtöbb esetben észre lehet venni, természetesen vannak kivételek, de akkor se magadat kell alázni azzal, hogy megkéred, hogy ne írjon az exxel és hasonlók, hanem el kell hagyni. Ha meg ő tesz ki az is rendben van, egy megállóhely voltál csak, de azt még most se azt jelenti, hogy nekiállsz hisztizni, féltékenykedni, könyörögni főleg nem akkor, ha már vége. Mert némelyik még arra is képes, hogy szakítás után koslasson a másik után, amikor egyértelmű, hogy nem kellesz.
2023. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

6 mindenki értette. Van akinek belefér van akinek nem.

Ha ez birtoklás akkor ok...legyen az 🤷🏻‍♀️.

Mindenkinek más fér bele. Nekem ez nem és pont.

2023. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%

#5:


Te írtál én nekem és nem fordítva kezdjük ott és én is csak a véleményem osztottam meg.

Más esetekben mindenki kivétel nélkül azt írja, hogy nem kéne önbizalomhiányosnak lenni, birtoklótípusúnak, megkellene bízni a másikban ha nem ad rá okot, hogy az légy.

Akkor egy ex, vagy egy jelengeli/jövőbeli barát miért olyan nagy dolog?

Egyébként mit teszel, ha az exxel ír? Belenézzel a telóba, megkéred, hogy fejezze be, követted őket ne adj isten, vagy csak hisztizel, durcizol? Miért nem szakítasz inkább, hogyha egyszer nem bízol benne bár ő nem adott rá indokot, vagy ugyancsak szakítasz, mert adott rá okot?

2023. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!