Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki volt hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt hasonló helyzetben? Megőrülök!

Figyelt kérdés
9 éve boldog párkapcsolatban élek a párommal.Jó fél éve olyan érzelmeket érzek az egyik legjobb barátunk iránk, amit már rég éreztem.A legnagyobb baj, hogy a legjobb barátnőm párja. Elmondtam a srácnak az érzelmeimet és akkor kiderült, hogy nem vagyok közömbös számára.Az Ő párkapcsolata igen eggyoldalú jelen pillanatban és úgy néz ki, hogy szét is mennek.Betartottuk a házinyúlra nem lövünk elvet-szal senki nem csalta meg a párját.A párom észrevette, hogy érzelmileg nem stimmel nálam vmi, tehát túl estünk a megbeszélésen.Őt választottam, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből és megőrülök, ha nem tudok vele beszilni vmilyen úton minden nap.Persze a csaj nem tud semmit.
2010. okt. 13. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed, gondolj rám és számolj háromig! Gondold végig, mit jelent neked a párod, mit érzel iránta, ki vagy te, vegyél egy nagy levegőt és dönts, határozd el, hogy nem teszed tönkre, azt ami szép volt (és most is szép) egy hülye érzelem miatt!
2010. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mérlegelj W@z. Mit nyerhetsz az egészből, és mit veszíthetsz. Mondjuk feltételezem ha számszerűsítjük, akkor nyersz 1-er és vesztesz 99-et. Kérdés már csak az, hogy az az egy mekkora súllyal szerepel a 100 között.

szvsz értelmetlen ilyenen gondolkodni. Túl késő ehhez.

2010. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most még vonz a tilos, de ha rámegy mindkettőtök kapcsolata, akkor meg siratod, hogy hülye voltál. Úgyis meg fogod tenni és úgysem éri meg, mert az a pasi sem ad majd neked többet, sőt.. ha veled megteszi, mással is, akár te vagy mellette, akár más. Tiszteld és szeresd azt, aki mellett vagy, amíg még megteheted. Ez csak szex lenne. Más nem. Ne álltasd magad tovább. El akarod szúrni, ami most van? Akkor tedd rendesen. Hagyd ott és kevesebb kárt okozol. Egyszerű a képlet. L26
2010. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!