Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta (21 hónapja) nem...

Szülés óta (21 hónapja) nem nedvesedem. Val@ki volt ilyen helyzetben? Kérlek adjatok tippeket, mert megőrülök!

Figyelt kérdés

Már bejártam ezerféle orvost, kipróbáltam mindent és semmi se működik. Ha a síkosító előkerül, a kedvem teljesen elmegy az egésztől, undorodom magától a síkosítótól már. Próbáltam hüvelyflóra helyreállítót, kaptam hormon tartalmú kenőcsöt, semmi.

Mit tehetnék még??


2010. jún. 7. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én se nedvesedem, de velem a szülés és a terhesség előtt is előfordult gyakran, hiába izgultam fel rendesen. Megkérdezhetem, miért zavar a síkosító? Nem ciki, nincs azzal semmi baj. A férjem vigyorogva veszi elő, mert ez azt jelenti, hogy most játszani fogunk. ;-)
2010. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoptatsz? Csak mert ha azt abbahagyod majd, akkor javul a helyzet.

Nekem is jobb lett, de a síkosítót nem tudjuk elhagyni, bár engem nem zavar.

2010. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 13 honapig volt igy.Szoptattam ,aztan elmult magatol.
2010. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, sajna nem tudtam szoptatni csak másfél hónapig.Nem azért nem szeretem a síkosítót mert ciki, én páromat sem zavarja. Csak amikor hozzámér az a hideg nedves zselés anyag már teljesen lenulláz :(

Hát akkor nem vagyok egyedül.

2010. jún. 8. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
igaz én csak egy éve szültem de hasonló a gondom. De nekem legtöbbször semmi kedvem sincs, hiába tesz meg mindent a párom, sexuális igényem nulla :( Kivagyok. :( Semmi nem hoz lázba, már rengeteg mindent kipróbáltunk. Lehet nekem is orvoshoz kéne fordulnom
2010. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!