Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasi egyre kevesebbet ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi egyre kevesebbet ír, alig keres, nem mondja, hogy találkozzunk, mikor rákérdezek, hogy van e probléma,azt mondja nincs, akkor szakítani akar, csak nem mer? Arra is nyíltan rákérdeztem és kértem, hogy ha nem akar már semmit mondja meg nyugodtan.

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, de valószínű.
2023. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem azzal, hogy keveset ír, hogy nem válaszol a kérdéseidre azt jelenti, hogy fogd már végre fel, hogy annyi.

Nem meri, nem tudja, nem akarja kimondani, hogy vége, de jeleket küld amelyeket nem ártana megérteni...

2023. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért gyűlölök messengeren beszélgetni. Vagy személyesen vagy telefonon. Így nehezebb elsunnyogni, hogy milyen gyáva hulladék vagy. (Nem te, hanem általánosságban.)
2023. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat részéről, csak szexpartner vagy neki.
2023. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ha nem is neki kell felhozni a témát, akkor miért nem mondja, hogy igen, azt szeretném, hogy legyen vége. Igazából szerinte még együtt se vagyunk, csak ismerkedünk. 2 hónapja beszélünk, kb 1,5 hónapja találkozgatunk
2023. júl. 20. 13:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Válaszolni válaszol, de sokszor van, hogy pl este se ír, illetve egész nap se. Nagyon sokat dolgozik, legalábbis ezt mondja, ellenőrizni nem tudom és nem is akarom. Bár múltkor elvileg sorozatot nézett és azért nem írt. De ez se normális gondolom.
2023. júl. 20. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra kell figyelni, hogy ő mit mond neked, hanem arra, hogy te mit vársz el egy alakuló kapcsolattól illetve kapcsolattól. Ha már most ilyen, akkor ez csak rosszabb lesz nem jobb. Tiéd a döntés, mert ő így elmondásod alapján tojik az egészre.
2023. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kimondatlanul is menekül előled,a helyzetből és azt várja,hogy észre vedd magad.Nem kellesz neki,amit nyilván nincs gerince szemtől szemben közölni.
2023. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szerinte még együtt sem vagytok, akkor mi a kérdés? Szexkapcsolat ez semmi több, ő megmondta, úgy is áll hozzá.A te fejedben létezik ez csak kapcsolatként.Megszoksz vagy megszöksz, de ne képzelj bele többet.
2023. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!