Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar megbeszélni semmilyen kis feszültséget, míg én szeretek nyugodtan beszélni hogy mi miért volt, azért hogy ne ismétlődjön meg a veszekedés. De ő már nem hajlandó beszélni velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval egy kicsit érthetőbben mégegyszer.

Gyakoriak a veszekedések nálunk, persze egyikünk sem szereti. Veszekedés után én szeretek higgadtan is akár később is beszélgetni a veszekedésről, hogy miért történt. Lehet hogy munkahelyi, akkor ne vegyem magamra, de ha igen min változtassak. Na ez egyre kevésbé megy nekünk mostanában. Szó szerint semennyire. Ha felhozom, mond valami nagyon csúnyát a párom, amivel megbánt és inkább visszahúzódok teljesen, csendben maradok.

Én jót akarok, de ha beszélgetni szeretnék a feszültségeinkről, ő támadva érzi magát, és letámad/visszatámad. Olyan mintha sok lennék neki. Amit meg is értek, mindenki mást bír el, de én hogy kezeljem le ezeket? Nem akarom barátnőkkel kibeszélni azt, amit úgy érzek a páromnak kellene elmondanom.

Hogyan adjam ki magamból ezeket ha ő nem akar hallani ezekről? Hogy érezzem, hogy meg akar érteni ha valami bánt?


2021. aug. 5. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak nem illetek össze.

Van akivel lehet beszélgetni van aki meg mindent támadásnak vesz.

Ő a szőnyeg alá söprős fajta.

Sok türelemmel lehetne formálni.

Azt kell eldöntened, érdemes?

2021. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keres olyat aki hozzád illő.

Ő nem az.

2021. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pedig úgy szeretem. Sosem gondoltam, hogy egyszer majd ennyire vakon leszek a szerelemtől, szeretettől, és ennyire nem érdekel semmi csak hogy együtt legyünk, még ha a mindennapokban nincsenek nagy problémáink (szerencsére), csak kicsik, viszont azt sem tudjuk megoldani együtt… hogy lehet elengedni a másikat csak egy “ilyen kis dolog” miatt? Az bánt, hogy olyan könnyedén meg tudnánk beszélni mindent ha partner lenne ebben.

Azt mondja ellustult, túl fáradt, sok a munka. Végülis azt érzem az érdektelenségéből, hogy ő már ezt elengedte. Viszont ha azt mondom, hogy akkor legyen vége engedjük el egymást, akkor nem akarja, mert én vagyok a mindene. Nem értem őt. :( én a minimum hogy annyit megtennék a mindenemért, amennyit én kérek egy vita után higgadtan. :( de ezért szakítani… olyan szürreális, hogy ez a kis apróság így megmérgezi a kapcsolatot ezáltal mindkettőnket is.

2021. aug. 6. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Az hogy szeretsz valakit az nem azt jelenti hogy neki számítasz.

Neki nem vagy fontos dolgozd fel ezt és engedd el.

Nehéz ezt belátni amikor tele van az ember feje hormonokkal de ez van.

Sok lelki erőt kívánok a jó döntés meghozásához.

2021. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem akarja, hogy vége legyen. Van egy kapcsolata, amiben megtehet bármit, nem lesz kirakva, van szex, biztos pont stb. És még kommunikálni se kell.

Hány évesek vagytok és mióta vagy vele? Ez nem apróság, húzhatod még, de felesleges. Találnál normálisabb párt, vele csak később nagyobbat fog robbanni.

2021. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:(

Köszönöm szépen!

Tényleg kényelmes neki..nagyon is….

Most a küszöbön állok, csak nem kellene visszafordulnom. Sokat jelentenek a válaszok, segítenek, köszönöm!

24 éves vagyok, a párom 29 éves. Bő két éves kapcsolat volt. Tudom nem olyan hosszú, de nekem a leghosszabb. A második kapcsolatom.

2021. aug. 6. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Kitartás, drukkolunk neked.

Menni fog! :)

2021. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!