Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy nem lehet/nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy nem lehet/nem tud a párod önmaga lenni?

Figyelt kérdés
Mitől érezted ezt, mennyi idő után?
2023. júl. 24. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem, én nem nyomom el és nem is volt olyan soha, hogy nem lenne önmaga.


De ha lenne elkuldenem pszichológushoz, hogy mi okozza. Ha én, akkor elhagynám.

2023. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen a megalkuvo emberek sajatja. Egy zsarnok szulo, idosebb testver, remek komplexust nevelt bele. Kezelni kene.
2023. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2#nagyon jól látod, ezt csak megerősíteni tudom, a zsarnok szülői hatás után természetessé válik az elnyomó kapcsolat is
2023. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a kettes írja, ha valaki rossz szülői és korábbi kapcsolati mintákat hoz, akkor nagyon nehéz ebből kikeveredni még egy egyébként támogató pár mellett is. Én is sokszor érzem, hogy a párom elnyomja az igényeit, érzéseit, de szerencsére egyre ritkábban fordul ez elő.
2023. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apum, mikor beteg lett és szteroidot szedett rá, akkor “nem volt önmaga” (vagy egy írtó stresszes önmaga volt, ami 40 év alatt csak egy-két évig létezett - mindig amikor szteroidot szedett), folyton kiabált, veszekedett, dühöngött.


Anyum nem vált el, az első alkalommal húsz éve voltak kb. házasok.

2023. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi lett végül a szuleiddel?
2023. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi, most 70 év körül vannak. Apum megint szteroidot kap épp, úgyhogy mindenki lapos kúszásban közlekedik pár hónapig…
2023. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!