Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindketten nagyon hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten nagyon hülyén viselkedtünk egy ideig, igazából egyikünk sem volt önmaga, szakítottunk a veszekedések miatt, utána érdemes pár hetet kérni megpróbálni újból, hátha sikerül?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A pár hetet úgy érted, hogy szünetet tartani?

Szerintem üljetek le és higgadtan beszéljétek meg a dolgot.

Ha nagyon szeretitek egymást akkor nem érdemes feladni!

Minden jót kívánok! :)

2009. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szünetet, hanem hogy megmutassuk egymásnak, hogy kibírjuk veszekedés nélkül is. tehát kérni 2 hetet, hogyha az alatt megy, akkor folytassuk, ha nem, akkor ne
2009. máj. 25. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ mi volt a szakítás pontos oka, miért veszekedtetek... szerintem nem lehetetlen, h összejöttök újra nincs ebben semmi különös, én is próbáltam összejönni a volt bnőmel, dehátvelem nem ilyen kegyes :( azért hajrá remélem neked rendbe jön!
2009. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azon veszekedtünk, hogy nem vett új kocsit, holott bőven van rá pénze, meghogy nem hozta haza a külföldi lakásából, mikor hazajött, a laptopját meg stb... csupa apróság. de ő annyir aa szívére vette, hogy most szakítani akar, hgy ő ezt nem bírja. mivel engeszteljem ki?
2009. máj. 25. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A legelső vagyok. Szerintem mindenképp meg kell beszélnetek a dolgokat, csak ezt tudom mondani. Persze türelmesen végig kell a másikat hallgatni és kompromisszumokat kötni. Ha szeretitek egymást akkor nem lesz probléma. Sok sikert!
2009. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!