Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg tetszem neki? Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszem neki? Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok, viszont aktív, sportos barátnőm van. Régebben nem voltam ilyen, csak egy sérülés miatt abbahagytam a sportot, és ezzel kb egyidőben annyira belassult az anyagcserém, hogy egy pohár víztől is hízom.

Viszont így sokkal jobban tetszem a barátnőmnek. Mondta is, és látom is rajta. A probléma csak az, hogy már nem bírok vele lépést tartani. Ekkora túlsúllyal nem tudok vele menni már sehova, és amikor fogyni szeretnék, akkor kvázi nem hagyja. Elkezd érzelmileg zsarolni, hogy úgyis csak kínkeserves módon tudok 1-2 kilót leadni, és miért csinálom, ha neki ettől csak elmegy a libidója, mert annyira megszerette már a méretemet. Szóval ő csinálja a programokat másokkal, amíg én otthon ülök. De nem értem ezt az egészet, mert szex közben is látom, hogy szenved, mert összenyomom a hasammal.. emiatt szinte már csak úgy csináljuk, hogy ő van felül. Mégis veszekszik velem, ha le szeretnék adni pár kilót. A legnagyobb baj az, így pedig egyre csak hízom, mert nem is mozgok. Mégis mit kéne tennem?


ui: elhagyni nem akarom, és nem, nincs etetésfétise, meg ilyen baromságok

26f


2023. júl. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz akkor ez a kapcsolat nagyon beteg.

A nő másokkal csinál programot .... gondolkozz kicsit.

2023. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, az megvan, hogy egy bántalmazó kapcsolatban élsz, ahol te vagy az áldozat?

A barátnőd fittyet hány az egészségedre. Plusz érzelmileg zsarol, ami már önmagában jó ok arra, hogy páros lábbal rúgd ki az életedből.

Leépíti a szociális életedet. Ezt nem szabad hagyni.

Ha nem akarsz szakítani, legalább a határaidat húzd meg. Igenis kezdj neki a fogyásnak! Baszki, az életed a tét! Te is tudod, milyen következményei lehetnek a nagy túlsúlynak. Ne engedj az aktuális csajod picsogásának! Most te legyél fontosabb saját magadnak.

2023. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal veszekednek, akivel lehet. Fejezd be a csicskulást és érvényesítsd az akaratod.
2023. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 187-es magasságomhoz vagyok kb 180kg. Ami kva sok, tudom. Mégis, fizikai munkát végzek, így az erőnlétemmel nincs gond. Nekem szex közben nem okoz gondot, hogy megtartsam magam.

Nem tudom milyen jellegű a munkád. De ha a saját magad megtartása is gondot okoz, ott kva nagy gáz van. Ha mást nem, legalább ezzel kezdenék valamit. Emelj súlyt, vagy egyéb módon erősíts!

2023. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!