Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írkálós párok! Valaki bamásoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írkálós párok! Valaki bamásolna nekem 1-2 példát, hogy miket írtok egymásnak egész nap?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy túl öreg vagyok, nem tudom. De a volt barátomnak a kapcsolatunk vége felé alakult valami egy csajjal, és feltünt, hogy folyton írkálnak, egy nap kb. 30+ üzenet vagy több is ment.

Nem tudom, mit, nyilván flört nagyrészt, de ilyen random dolgok is..

Szeretném megtanulni, hogy kell chatelni, segítene valaki?:D Privátban küldhetnétek dolgokat.


(Másféle privátra nem válaszolok.)



2023. júl. 25. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az elején ment az írkálás nagyon (randizási fázis előtt és randizási fázisban).

Flört, minden. Leginkább emlékek, vagy tervek, mindezt vicces, flörtölős, "cinkostárs" hangulatban. Ilyen ismerkedősebb dolgok, sztorizgatások a gimis, egyetemista csínyekről, vicces kolis élmények stb. Ez kb folyamatos volt az elején. Beteg voltam pár napig és ez a beszélgetés teljesen lefoglalt.


Persze aztán, ahogy már napi szinten találkoztunk, a chatelésünk kikopott a "gyere át" "egy perc és ott vagyok" "kész a kaja" "nincsenek itt a szobatársaim" stbre.


Aztán jött a következő fázis:

"Az aldiban vagyok, mi kell?", "Felvettek", "vettem szemetest a fürdőbe", "nem vagyok terhes" stb.


Ha valamelyikünk elutazik, akkor napi szinten van minimális kommunikáció, ami inkább hasonlít a kapcsolat elején lévő flörtölős stílusra, illetve nagyon random. Ha eszünkbe jut a másik, írunk, gyakran kontextus nélkül, lehet akár egy filmes utalás vagy egy random kép pl egy talált sünről vagy arról a helyről, ahová egy emlékünk kötődik. Abból van egy rövid beszélgetés, lesz egy kis infónk a másikról (kb 5 perc az egész). Aztán persze néha a "szeretlek", jó éjt/reggelt és "hiányzol" is megvan. Nem szó szerint, más belsős kifejezésünk is van ilyenre.


22-23 évesek vagyunk, 1-2 éves kapcsolat.

2023. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
30 évesek vagyunk, 10 éve házasok. Napi 10 uzenet minimum van egy sima munkananapon, memeket, cikkeket szoktunk napközben egymásnak küldeni, vagy "gyere már át egy bunyora" vagy 'hozz kerlek egy kávét" stb, ugyanis HO-ban dolgozunk mindketten, egymás melletti szobában. Ha egyikünk elutazik, szinte egész nap irogatunk egymásnak, flörtölgetősen is, és mesélősen is, hogy ki mit csinál, mit lát, mi érdekes történt vele.
2023. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
2. Ti vagytok az a pár akik még semmin nem vesztek össze. Tudod te mennyire egészségtelen az ilyen?
2023. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
3, ó dehogynem. Miért lenne egészségtelen? Imádjuk egymást és nekünk így jó.
2023. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ha egyikünk elutazik, szinte egész nap irogatunk egymásnak, flörtölgetősen is, és mesélősen is, hogy ki mit csinál, mit lát, mi érdekes történt vele."

"filmes utalás vagy egy random kép pl egy talált sünről"



Jol ertem, (a masik valszolo alapjan is) hogy banalis, max kozepesen izgalmas dolgokrol megy az irogatas altalaban?

En elvileg siman tudok dumalgatni viszonylag erdektelen temakrol is (mondjuk fodrasznal vagy a buszon), de az egyik exem leszoktatott rola, hogy csak ugy "telefonalgassunk" - chaten viszont nem jutna eszembe, hogy beszelgetest folytassak, nem is ertem, ti mikor csinaljatok?

Munka kozben? Este a kanapen?

Lehet, hogy azert nem jon ez nekem szoba, mert alig van uresjarat a napjaimban? Kb csak amig a metron ulok, de meg azt sem szoktam, mert biciklivel jarok.


Valaki kuld nekem egy-ket screenshotot? :D

Vagy johetnek meg konkret peldak^^

2023. júl. 25. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
4. Mert nem normális az elfojtott agresszió. Mindenhól vannak gondok..ez egészségtelen.
2023. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

6, teljesnek normális a birkózás egy párkapcsolatban, minden általam ismert egészséges, hosszútávú kapcsolatban szoktak játszani, birkózni a felek. Ez tok normális. A 35 éve házas szüleim is szoktak.


5, munka közben, üresjáratokban. Este személyesen beszélgetünk. Nem feltétlen érdektelen dolgok, sok belsős poénról is szó van, vagy mondjuk múlt héten beszélgettünk pont vmilyen politikai témáról és szembjon egy ahhoz kapcsolódó cikk, elkuldom, ő meg röviden véleményezi, stbstb.

2023. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 az #1 vagyok.


Igen, a fontos dolgokat élőben beszéljük meg. Nagyon ritka a kivétel, nem chaten lelkizünk.

Viszont ha van valami, pl a párom gyakran elfelejt dolgokat, emlékeztetem. Ilyen akár egy orvosi időpont, iratcsináltatás, csomagátvétel bármi.

Ezek a banális dolgok csak akkor vannak ha egyikünk elutazik. Egyébként mi is homeofficeban dolgozunk, és gyakran csak áthívjuk a másikat. Illetve ha utazás van, akkor napi szinten 5-10 perc az egész. Megkérdezzük milyen volt a film/buli, elmesélünk valami apróságot, de tényleg csak hogy legyen valami kommunikáció köztünk, amivel kibírhatóbb ez a pár nap. A hosszas chatelgetés ilyenkor nem megy, nincs net, elfoglaltak vagyunk, nincs energia stb.

2023. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben meg egyetem alatt nagyobb chatelős voltam és egyik exemmel sem éltem együtt, úgyhogy akkor sokat beszéltünk, bár nem mindenkivel lehetett. De akkor mindenről, a veszekedések is ott mentek :D


Most, 2 év után, együttélős párkapcsolatban igazából csak néha megírjuk egymásnak, hogy szeretlek, hiányzol. Ha cuki dolgot mondott vagy csinált amikor elment és én még fél álomban alig tudtam reagálni akkor reagálok később írásban. Vagy ha történt valami érdekes a munkában. A nap végén meg hogy de jó hogy nemsokára újra tali. Esetleg ha megy boltba valamelyikünk akkor kell valami.


Nekem az nem lenne megfelelő, ha semmit nem írnánk napközben. De főleg ha nem élnénk együtt, az elég rossz, ha valaki nem tud napi 2-3 rövid üzenetet megírni a szerelmének, aztán este otthon mindennel foglalkozik csak a párjával nem. Akkor nem is szereti. Nem, senki nem olyan elfoglalt, hogy nem tud egy szót sem írni és de, igenis van élete annak, aki szeret napközben is írni.

2023. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!