Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leteremtenétek párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteremtenétek párotokat ha kiderülne hogy megivott egy coca-colat?

Figyelt kérdés
Egészséges párkapcsolatban élnétek, azaz “mentes”, egészséges, bio, zöldséggel gazdagon ellátott étrendetek lenne, de a párotoknak lenne “kilengése”.
2023. júl. 25. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem szolok. Az o teste az o eletet roviditi meg szandekosan a cigivel stb. Van eleg fekete ruhsm a kiraj temetesre 😂
2023. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Inkabb igya ezt:



[link]



A Coca-Cola a libsiknek valo :)



39F incel

2023. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem Pepsit ivott:)
2023. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem az ilyen szélsőséges embereket... Én is igyekszrm egészségesen enni, minden nap rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszek, plusz sovány húst, a mirelit és gyors kajákat igyekszem kerülni, nem nagyon eszek cukrot (pl egy kiló cukor nálunk több, mint fél évig kitart, és akkor is azért fogy el leginkább, mert vendégeknek sütünk, vagy mi megyünk vendégségbe, és viszünk nekik sütit). Mégse érdekel, ha párom valami cukrosat eszik, vagy gyorskaját, vagy üdítőt iszik... Stb. Nyilván, amíg nem minden nap csinálja mérték nélkül. De néha-néha nekem is jól esik, és eszembe se jut olyankor rosszul érezni magam emiatt :D
2023. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A leteremtes itt azt jelenti hogy ráugrasz es kielegíted szexualisan ?

Gondolom igen, ha nem akkor elmebeteg vagy?

2023. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Többet szóba sem állnék vele😁😂
2023. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
Az zavarna, ha folyamatosan ilyeneket inna. Egyrészt drága, másrészt egészségtelen. Ha alapvetően nem része a mindennapjainak akkor felőlem igya. Évi 2x én is megkívánom :D
2023. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Valszeg máskor is iszik, eszik, csak nem tudsz róla.

Ajánlom figyelmedbe ezt. És nem zaklasd, mert le fog lépni a terror elől:

https://www.youtube.com/watch?v=gqSOllX6xcI&ab_channel=EricH..

2023. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Terrorista vagy hogy terrorba tartod
2023. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!